جنگ را در جبهه شمالی باخته ایم

جنگ را در جبهه شمالی باخته ایم

به گزارش cmsd؛ رسانه های عبری زبان به شکست این رژیم در جنگ با حزب الله لبنان در شمال سرزمین های اشغالی اذعان کردند.

این رسانه ها اعلام کردند که رژیم صهیونیستی جنگ را در جبهه شمالی باخته است؛ چرا که 62 هزار نفر از این منطقه ها تخلیه شده اند و به هتل ها و آپارتمان ها منتقل شده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به شکست مداوم رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله لبنان از آغاز جنگ در جبهه شمالی این رژیم، اعلام کردند که نزدیک به 30 هزار شهرک نشین به خواسته خود این منطقه ها را ترک کرده اند.

به گزارش cmsd به نقل از المیادین، بر اساس گزارش این رسانه ها نزدیک به 40 درصد از کسانی که از منطقه های شمالی تخلیه شده اند به عدم بازگشت به این منطقه ها می اندیشند و 38 درصد از کسانی که به صورت مستقل منطقه های شمالی سرزمین های اشغالی را ترک کرده اند نیز عدم بازگشت به این منطقه ها را بررسی می کنند.

هم چنین با تداوم عملیات حزب الله لبنان علیه مناطق شمالی سرزمین های اشغالی و ناگزیرشدن صهیونیست ها نسبت به تخلیه شهرک های صهیونیست نشین ساخته شده در این منطقه ها، رسانه های رژیم صهیونیستی اطلاعاتی را در خصوص شهرک نشینان مستقر در این شهرک های صهیونیستی منتشر کردند.

این رسانه ها با نگران کننده توصیف کردن این اطلاعات اعلام کردند که از هر 4 جوان صهیونیستی که از شهرک های صهیونیست نشین شمال سرزمین های اشغالی تخلیه شده اند، یک جوان صهیونیست دچار افسردگی شده است.

علاوه بر این رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که نیمی از این جوانان صهیونیست دچار انزوا شده اند. همچنین این رسانه ها تاکید کردند که رفتارهای خطرناک در میان این شهرک نشینان صهیونیست تشدید شده است.

310310

جنگ را در جبهه شمالی باخته ایم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنگ را در جبهه شمالی باخته ایم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنگ را در جبهه شمالی باخته ایم"، کلیک کنید.