خون شهدای مدافع حرم رژیم صهیونیستی را به نقطه پایانی می رساند

رنجبران:

خون شهدای مدافع حرم رژیم صهیونیستی را به نقطه پایانی می رساند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی عنوان کرد: خون شهدای مدافع حرم گواهی بر این حقیقت است که رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی وابسته به استکبار به زودی به نقطه پایانی و افول نزدیک خواهند شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری cmsd، آرش رنجبران رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت بهروز واحدی دانشجوی رزمنده و مدافع حرم پیامی صادر کرد.

در پیام رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی آمده است: «مِنَ الْمُوْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدیلا، شهادت افتخارآمیز شهید والامقام، بهروز واحدی را در جبهه های دفاع از حریم آل الله به محضر فرمانده معظم کل قوا، ملت عزیز ایران، جامعه دانشگاهی آزاد اسلامی و خانواده گرامی ایشان و همرزمان مجاهدش تبریک و تسلیت می گویم.

در پیام رنجبران اضافه شده است: شهید روح تاریخ و گواه انسانیت بوده و اجر شهیدان نسل سوم و چهارم انقلاب بیش از شهدای دفاع مقدس است چون آنها بر جنگ نرم و عقیدتی دشمن نیز فایق آمدند.

در این پیام مطرح شده است: شهدای مدافع حرم از عقیده، ایمان و منافع ملی وطن دفاع می کنند و خون این شهدا گواهی است بر این حقیقت که رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی وابسته به استکبار به زودی به نقطه پایانی و افول نزدیک خواهند شد.

در این پیام عنوان شده است: بی گمان عزت و عظمت روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل همین جانفشانی، ایثار، جهاد و شهادت است و نام این عزیزان بر تارک تاریخ خواهد درخشید. در پایان اجر الهی و علو درجات در محضر ایزد متعال و همنشینی با سالار شهیدان را برای آن شهید گرانقدر مسیلت دارم.

خون شهدای مدافع حرم رژیم صهیونیستی را به نقطه پایانی می رساند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خون شهدای مدافع حرم رژیم صهیونیستی را به نقطه پایانی می رساند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خون شهدای مدافع حرم رژیم صهیونیستی را به نقطه پایانی می رساند"، کلیک کنید.