مدیریت شهری حامی و پشتیبان ورزشکاران است

مدیریت شهری حامی و پشتیبان ورزشکاران است

به گزارش خبرگزاری cmsd از قزوین؛ مهدی صباغی، شهردار قزوین در مراسم «تکریم و بدرقه قهرمانان و مربیان استان قزوین اعزامی به مسابقات المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس» اظهار کرد: باعث خرسندی و افتخار است که نام ورزشکاران قزوینی امروز در مسابقات جهانی که محل قدرت نمایی و ارایه تمدن و فرهنگ است در راستای اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی درخشیده می شود.

وی افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهرداری در راستای ترویج فرهنگ فعالیت‌های ورزشی با کمک مدیران استانی و شورا پشتیبان ورزشکاران استان است.

شهردار قزوین ادامه داد: ورزشکاران الگو و اسطوره های نسل های آینده هستند که به تبعیت از این قهرمانان قطع به یقین تعداد ورزشکاران استان نیز افزایش می یابد.

صباغی گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی پیشرفت های خوبی از منظر اماکن و امکانات ورزشی در مرکز استان وجود دارد و سالن های بزرگ و کوچک و چمن های مصنوعی توسط شهرداری ایجاد شده است.

شهردار قزوین تصریح کرد: همچنین در سطح استان قزوین از تیم فوتبال ” شمس آذر” پشتیبانی هایی توسط این سازمان انجام شده و برنامه های حمایتی از دیگر رشته های ورزشی نیز در دستور کار است.

گفتنی است؛ در این مراسم استاندار قزوین به ورزشکاران المپیکی قول داد در صورت کسب مدال با هر رنگی یک قطعه زمین مسکونی رایگان به آنها اهدا شود.

همچنین شهردار قزوین نیز اعلام کرد به ورزشکاران اعزامی در صورت کسب مدال طلا در المپیک مبلغ ۱۵میلیارد ریال، مدال نقره ۱۰میلیارد ریال و نفر سوم در صورت کسب مدال برنز مبلغ ۸میلیارد ریال اهدا می شود.

۴۶

مدیریت شهری حامی و پشتیبان ورزشکاران است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیریت شهری حامی و پشتیبان ورزشکاران است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیریت شهری حامی و پشتیبان ورزشکاران است"، کلیک کنید.