پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری cmsd، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام محمود امانی طهرانی آمده است: «جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس جمهور محترم منتخب ملت ایران اسلامی با اهدای سلام و تحیت ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و برای اعتلای ایرانی قدرتمند، کارآمد و تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، جلوه‌ای دیگر از مردم سالاری دینی را در معرض دید جهانیان قراردادند که مایه افتخار و مباهات هر ایرانی است.

ضمن سپاس و قدردانی از مشارکت مردم عزیز ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب شایسته حضرت عالی را برای تصدی این مسئولیت عظیم تبریک و تهنیت عرض کرده، موفقیت و سربلندی جناب عالی را در طی این طریق خطیر از درگاه خداوند متعال خواستارم.

امید است شورای‌عالی آموزش وپرورش، به عنوان قدیمی‌ترین نهاد آموزش و پرورش نوین کشور، که گرامی داشت یکصد و سومین سال تاسیس آن با آغاز دوره ریاست جناب‌عالی بر آن مقارن شده است، از موهبت حضور و هدایت حضرت عالی بهرۀ وافری داشته باشد و بر سرمایۀ گرانقدر اصالت، اتقان آن افزوده شود.»

پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان"، کلیک کنید.