بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس بازگشایی شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس بازگشایی شد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، سرهنگ مصطفی زینی‌وند گفت: از ساعت ۲۳:۰۰ مورخ چهاردهم تیرماه بمنظور اجرای عملیات نصب عرشه دوربرگردان غیر همسطح بزرگراه شهید همت بعد از پل اشرفی اصفهانی توسط سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران، مسیر شرق به غرب این بزرگراه بعد از پل بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی و مسیر غرب به شرق آن نیز از روی پل بزرگراه شهید ستاری مسدود شد و بار ترافیکی به مسیرهای جایگزین هدایت گردید تا ایمنی محیط کارگاهی برای استقرار جرثقیل‌های سنگین مخصوص این کار در سطح بزرگراه و اجرای این پروژه برقرار شود.

وی افزود: در حدود ساعت ۱۱ قبل از ظهر امروز جمعه پانزدهم تیرماه، محدودیت ترافیکی مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت پس از نصب قطعات شمالی عرشه دوربرگردان که با جرثقیل‌های مخصوص این کار انجام شد برداشته شد و مسیر تردد برای شهروندان بازگشایی گردید و محدودیت مسیر غرب به شرق هم پس از نصب قطعات جنوبی عرشه این دوربرگردان غیر همسطح در ساعت ۲۱۰۰ امشب بازگشایی شد.

سرهنگ زینی‌وند بیان داشت: برای اعمال این محدودیت‌های ترافیکی در بخش غربی بزرگراه شهید همت، از روز قبل اطلاع رسانی گسترده‌ای انجام شد و شهروندان عزیز نیز انصافاً همراهی و همکاری خوبی با پلیس برای اجرای این محدودیت‌ها داشتند.

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خاتمه ضمن عذرخواهی از رانندگان عبوری از این مسیر بخاطر افزایش زمان و طول سفرشان در حین اعمال این محدودیت‌ها، از آنان بابت سعه‌صدر، رعایت مقررات رانندگی و همراهی و همکاری خوبشان با پلیس در این زمینه تقدیر و تشکر کردند.

بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس بازگشایی شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس بازگشایی شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگراه شهید همت در هر دو مسیر شرق به غرب و بالعکس بازگشایی شد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.