ترامپ: بایدن از انتخابات کنار می‌کشد+ فیلم

ترامپ: بایدن از انتخابات کنار می‌کشد+ فیلم

رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد کنونی جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد که کامالا هریس جایگزین جو بایدن در انتخابات می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری cmsd، ویدئویی از ترامپ که او را در زمین گلف نشان می‌دهد و با فردی ناشناس درباره کناره‌گیری بایدن از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حرف می‌زند، خبرساز شده است.

این حرف در حالی خبرساز شده که بایدن و کاخ سفید طی روز‌های اخیر ضمن رد فشار‌ها درباره عملکرد ضعیف او در مناظره، درخواست‌ها برای کناره‌گیری بایدن از انتخابات را رد کرده‌اند.

ترامپ در این ویدئو می‌گوید: آن شب در مناظره چه کردم؟ آن پیرمرد زوار در رفته را درب و داغون کردم. او دارد از رقابت (انتخابات) کنار می‌رود.

ترامپ می‌گوید که من او (بایدن) را از رقابت خارج کردم و این یعنی ما کامالا را خواهیم داشت. به نظرم، (برای ما) او بهتر است چرا که خیلی بد است. او رقت‌انگیز است و واقعاً به شدت بد است.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این ویدئو بار دیگر علیه وضع جسمی و ذهنی بایدن ۸۱ ساله موضع گرفت و گفت که می‌توانید تصورش را بکنید که او بتوانید از پس پوتین و رئیس‌جمهور چین بربیاید؟

ترامپ: بایدن از انتخابات کنار می‌کشد+ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ: بایدن از انتخابات کنار می‌کشد+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ: بایدن از انتخابات کنار می‌کشد+ فیلم"، کلیک کنید.