هرمزگان مهیای برگزاری مرحله دوم انتخابات است

هرمزگان مهیای برگزاری مرحله دوم انتخابات است

به گزارش cmsd، احسان کامرانی روز سه‌شنبه در نشست ستاد انتخابات استان ضمن قدردانی از مشارکت مردم استان در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: باهماهنگی و تعامل خوب هیات‌های نظارت و اجرایی، مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در استان در سلامت و امنیت، طبق برنامه برگزار شد و برای مرحله دوم نیز فرمانداران، بخشداران و دهیاران همچنان علاوه‌بر بازدیدهای میدانی و رفع مشکلات شعبه‌های اخذ رای، زمینه مشارکت حداکثری مردم را مهیا ‌کنند.

وی همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان تامین امنیت انتخابات سیستان و بلوچستان افزود: این شهدای گرانقدر نماد ارزشمندی رای مردم و امانتداری در انتخابات هستند که در خاطر مردم کشور جاودان خواهند ماند.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان درخصوص اهمیت حفاظت از فیبرهایی نوری، توضیح داد: ممنوعیت حفاری در سراسر استان تا روز شنبه ۱۶ تیرماه ادامه خواهد داشت و ضمن برخورد قانونی، جریمه قطع ۶ ماهه سهمیه سوخت ماشین آلات و یکماه سهمیه سوخت شرکت‌های نقض کننده این دستور، ابلاغ شده است.

کامرانی ادامه داد: تمهیدات استقرار امکانات و ماشین‌آلات پشتیبان به‌ویژه برای جزایر انجام و تمامی دستگاه‌های دولتی، فرمانداری‌ها و مدارس برای پشتیبانی وسایل سرمایشی در حالت آماده‌باش کامل هستند.

وی تامین امکانات پشتیبان زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری، برق و آب را نیز طبق روال مرحله اول مورد تاکید قرارداد و افزود: دستگاه‌های احراز هویت، آماده‌سازی و بروزرسانی شده، تعرفه‌ها به میزان لازم توزیع شده تا مردم در روز جمعه ۱۵تیرماه بتوانند مشارکت امن و باشکوهی برای تعیین سرنوشت کشور داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان یادآور شد: همانند مرحله اول مردم با همراه داشتن کارت ملی هوشمند می‌توانند رای خود را ثبت کنند و درصورتی که کارت ملی قدیمی دارند همراه داشتن شناسنامه نیز الزامی خواهد بود ضمن اینکه متولدین ۱۵تیرماه ۱۳۸۵ به قبل می توانند در مرحله دوم انتخابات شرکت کنند.

انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هشتم تیرماه همزمان در سراسر کشور برگزار شد و سعید جلیلی و مسعود پزشکیان به دور دوم راه یافتند.

مرحله دوم انتخابات روز جمعه ۱۵ تیر برگزار می‌شود.

۴۶

هرمزگان مهیای برگزاری مرحله دوم انتخابات است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هرمزگان مهیای برگزاری مرحله دوم انتخابات است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هرمزگان مهیای برگزاری مرحله دوم انتخابات است"، کلیک کنید.