عملیات‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی

عملیات‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی

گروه‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی، عملیات‌های مختلفی را علیه اشغالگران در رفح و غزه انجام داده‌اند.

به گزارش cmsd، گردان‌های شهدای الاقصی اعلام کرد نظامیان رژیم اشغالگر را در مرکز رفح هدف حمله سنگین راکتی و خمپاره‌ای قرار داده است.

گردان‌های مجاهدین نیز اعلام کرد مقر فرماندهی لشکر غزه در ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک ریعیم هدف حمله موشکی قرار داده است.

گردان‌های شهدای الاقصی در عملیاتی دیگر نظامیان صهیونیست را در اطراف مسجد عایشه در شرق رفح با موشک‌های ۱۰۷ و گلوله‌های خمپاره در هم کوبید.

سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) نیز نیروها و ادوات جنگی صهیونیست‌ها را در محله شجاعیه در شرق غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار داد. سرایا القدس در عملیاتی دیگر مقر فرماندهی دشمن در محله شجاعیه را با گلوله‌های خمپاره هدف قرار داد.

سرایا القدس تأکید کرد دو بمب را در مسیر جنگ افزارهای ارتش اشغالگر در منطقه تل الهوا در جنوب غزه منفجر کرده است.سرایا القدس همچنین یک خودروی زرهی اسرائیلی از نوع «ببر» را هم در محله شجاعیه با راکت تاندوم هدف قرار داد که در این عملیات همه سرنشینان این خودرو کشته و زخمی شدند.

نیروهای شهید عمر القاسم اعلام کرد یک نفربر اسرائیلی را در محله الجنینه در شهر رفح با گلوله آر پی جی هدف قرار داده است. این نیروها در عملیاتی دیگر نیروهای اسرائیلی را در اطراف گذرگاه رفح با موشک‌های ۱۰۷ هدف قرار داد.

گردان‌های القسام (شاخه نظامی حماس) نیز اشغالگران را در محله شجاعیه در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره ۱۲۰ میلیمتری در هم کوبید که به دنبال آن بالگردهای اسرائیلی برای انتقال کشته‌ها و مجروحان دشمن در این منطقه به زمین نشستند.

مجاهدان گردان‌های القسام در کمینی که از قبل آماده شده بود، یک بمب ضدنفر را در میان گروهی از نیروهای اشغالگر در محله شجاعیه در شرق غزه منفجر کردند که در این عملیات این نیروها کشته و زخمی شدند و بالگردهای اسرائیلی برای انتقال آنها در این منطقه به زمین نشستند.

پایان خبر cmsd

عملیات‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات‌های مقاومت فلسطین در دویست و شصت و هفتمین روز نبرد طوفان الاقصی"، کلیک کنید.