برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان با ۷۰ هزار نیروی مردمی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان با ۷۰ هزار نیروی مردمی - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، علی‌اکبر حسینی‌محراب پیش از ظهر امروز هنگام انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران در حسینیه ثارالله اهواز اظهار کرد: با توجه به گرمای هوا معمولاً خوزستانی‌ها بیشتر کارهای خود را بعد از ظهر و شب انجام می‌دهند اما همه مردم این استان در انتخابات سعی می‌کنند از ابتدای صبح این کار خیر خود که سابقون فی الخیرات است را انجام دهند.

وی افزود: حضور در انتخابات برای تأمین امنیت ملی کشور جزو ضروریات است. هر کسی وطنش را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند. کشورها را بر اساس حضور مردمشان در صحنه می‌سنجند و هر چه مشارکت بیشتر باشد و حضور در انتخابات پرشورتر و بیشتر باشد، امنیت ملی ما بیشتر تأمین می‌شود.

استاندار خوزستان گفت: انتخابات در اقتصاد بین‌الملل هم بسیار مهم است. درصد آرای رئیس جمهوری که انتخاب می‌شود بسیار مهم است و اگر رئیس جمهور ما با آرای بالا انتخاب شود قطعاً با قدرت در مجامع بین‌المللی شرکت می‌کند.

حسینی‌محراب عنوان کرد: حضور رئیس جمهوری که با آرای بالایی انتخاب می‌شود در همکاری‌های بین‌المللی و دنیا و موارد مختلف بسبیار تأثیرگذار خواهد بود و امنیت و منافع کشور را تأمین می‌کند. همچنین در کسب بازارهای داخل و خارج تأثیرگذار خواهد بود و چرخ اقتصاد بهتر می‌چرخد.

وی با اشاره به رقابت کشورهای مختلف در بازار، گفت: انتخاب رئیس جمهور باقدرت، در همه زمینه‌ها تأثیرگذار است و حرف جدیدی در صحنه بین‌الملل خواهیم داشت.

استاندار خوزستان با اشاره به فرآیند برگزاری انتخابات بیان کرد: ۳ هزار و ۴۳۸ صندوق رأی‌گیری در خوزستان داریم که از این تعداد، ۸۹۷ صندوق سیار هستند. هیأت‌های اجرایی سر صندوق‌های رأی حضور دارند و انتخابات در استان خوزستان با امنیت کامل در حال برگزاری است.

حسینی‌محراب با اشاره به تأمین تعرفه‌ها به اندازه کافی و بیشتر از نیاز گفت: حدود ۷۰ هزار نفر از نیروهای مردمی مسئولیت برگزاری انتخابات را دارند و در کنار این افراد، حدود ۱۱ هزار نفر از سپاه و فراجا مسئولیت تأمین امنیت را دارند. همه آنچه مورد نیاز است برای برگزاری انتخابات فراهم شده است و همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها حضور مؤثری در برگزاری انتخابات دارند.

وی افزود: فرآیند رأی‌گیری از ساعت ۸ صبح آغاز شد و با پیشنهاد استان‌ها و موافقت وزیر کشور تا ساعت ۲۴ نیز قابل تمدید است که با توجه به اینکه خوزستانی‌ها بیشتر در بعد از شهر و شب کارهای خود را انجام می‌دهند احتمالاً رأی‌گیری تا این ساعت تمدید شود.

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان با ۷۰ هزار نیروی مردمی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان با ۷۰ هزار نیروی مردمی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خوزستان با ۷۰ هزار نیروی مردمی – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.