پخش ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل

پخش ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل

ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴، برنامه اختصاصی پخش زنده و تحلیل و بررسی مسابقات جام‌ملت‌های اروپا (EURO ۲۰۲۴)، از لنز ایرانسل، تلویزیون اینترنتی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، پخش می‌شود.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری cmsd،دور حذفی (یک هشتم) هفدهمین دوره از رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های اروپا، از ۹ تیرماه ۱۴۰۳، با نبرد تیم ملی سوئیس مقابل ایتالیا، آغاز می‌شود و ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ که از لنز ایرانسل پخش می‌شود، علاوه بر پخش زنده مسابقات، به مرور اخبار مربوط به این رویداد، بحث و بررسی داوری‌ها، مسابقه پیش‌بینی و ارتباط با کارشناسان، می‌پردازد.

مرحله حذفی جام‌ملت‌های اروپا (EURO۲۰۲۴)،  از ۹ تیر ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و ۲۴ تیر ۱۴۰۳ با بازی فینال به پایان می‌رسد. علاقه‌مندان به مسابقات یورو ۲۰۲۴، از ۳۰ دقیقه قبل از هر مسابقه تا ۳۰ دقیقه بعد از آن، می‌توانند ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ را از شبکه لنز ایرانسل تماشا کنند.

ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴، علاوه بر پخش زنده مسابقات به بحث و بررسی داوری با حضور کارشناسان داوری، مرور روزنامه‌ها، اخبار و شبکه‌های اجتماعی، معرفی استادیوم‌ها، ارتباط با کارشناسان داخلی و خارجی و بحث و تبادل نظر می‌پردازد. بخش اختصاصی این برنامه با عنوان «روزی روزگاری یورو» نیز، بازی‌های تاریخی و خاطره‌انگیز در چارچوب رقابت‌های یورو را مرور می‌کند.

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل است که کاربران می‌توانند آن را بدون هزینه دانلود کنند و هر لحظه و هر کجا، به مجموعه‌ای از جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامه‌های زنده تلویزیونی، پخش مستقیم مسابقه‌های ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه سه و…) پخش زنده انواع رویداد (شامل رویدادهای علمی، آموزشی، انگیزشی) و…، به عنوان پلتفرم پخش محتوا و زیرساخت توزیع محتوا، روی گوشی تلفن همراه یا در منزل روی تلویزیون دسترسی داشته باشند.

پخش ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ از لنز ایرانسل"، کلیک کنید.