پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده/ گرم‌ترین نقطه تهران اینجاست

پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده/ گرم‌ترین نقطه تهران اینجاست

به گزارش cmsd، اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم رگبار و رعد و برق همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان خبر داد.

cmsd در خبری نوشت: براساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی طی دو روز آینده آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش ابر و سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در برخی مناطق استان به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای، در نواحی مستعد بارش تگرگ و در پاره‌ای نقاط به‌ویژه نیمه جنوبی و غرب استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا مورد انتظار است.

از روز جمعه تا یکشنبه (۸ تا ۱۰ تیرماه) آسمان صاف، در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات همراه با افزایش ابر و رگبار پراکنده و در مناطق غربی و جنوبی همراه با افزایش وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۷ تیرماه) کمی ابری و وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر، وزش باد شدید و با احتمال رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۸ تیرماه) کمی ابری و وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد شدید، با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

۴۷۲۳۶

پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده/ گرم‌ترین نقطه تهران اینجاست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده/ گرم‌ترین نقطه تهران اینجاست" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده/ گرم‌ترین نقطه تهران اینجاست"، کلیک کنید.