دختران هندبالیست مقابل برزیل هم مغلوب شدند

دختران هندبالیست مقابل برزیل هم مغلوب شدند

دختران هندبال ایران در سومین دیدارشان در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان برابر برزیل شکست خوردند.

به گزارش cmsd، تیم ملی هندبال دختران ایران در سومین دیدارش در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان امروز شنبه از ساعت ۱۵ برابر برزیل به میدان رفت و با نتیجه ۲۲ بر ۳۰ مغلوب برزیل شد.

شاگردان شافعیان در مرحله مقدماتی در گروه A با هلند، رومانی و برزیل همگروه بودند که مقابل هر سه تیم با اختلاف شکست خوردند. آنها با این سه شکست در رده آخر گروه قرار گرفتند و باید در دیدار بعدی فردا یکشنبه سوم تیر از ساعت ۱۳:۱۵ با تیم سوم گروه B یعنی تونس دیدار کنند.

نتایج تیم ملی هندبال دختران نوجوان در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا:

ایران ۱۱ – ۳۴ هلند

ایران ۱۵ – ۳۳ رومانی

ایران ۲۲ – برزیل ۳۰

بیست‌وچهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران جوان از ۳۰ خرداد تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار خواهد شد. در این مسابقات ۳۲ تیم حضور دارند.

آسمان بدوی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نسترن فراهانی، الناز یارمحمدی توسکی، مائده عشاقی، زهرا فتوتی، صبا دهقانی، فاطمه شاهین، سعیده غصنفری، آروز بهمئی، الهه نیکان، صبا زنگنه، محدثه شعبانی، غزاله مهری، هستی آرین‌فر ۱۶ نفر نهایی اعزامی به این‌ مسابقات‌اند.

نشمین شافعیان به عنوان مربی، مهری رهبری مشاور فنی، نسترن ابریشم‌کار، فیزیوتراپ و شادی باقری، روانشناس، کادر فنی تیم ملی ایران را تشکیل می‌دهند.

پایان خبر cmsd

دختران هندبالیست مقابل برزیل هم مغلوب شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختران هندبالیست مقابل برزیل هم مغلوب شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختران هندبالیست مقابل برزیل هم مغلوب شدند"، کلیک کنید.