اثر بی کلام «به آرامی بچرخ» منتشر شد+ صوت

اثر بی کلام «به آرامی بچرخ» منتشر شد+ صوت

قطعه اینسترومنتال «به آرامی بچرخ» اثری از احمد میرمعصومی در ژانر سینماتیک در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری cmsd، در ادامه تولید پروژه آثار موسیقی اینسترومنتال، قطعه جدید «به آرامی بچرخ» از آلبومی با همین عنوان منتشر شد.

بر اساس تجربه‌های پیشین آهنگساز و رایزنی‌های متعدد با موسسه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین تا قبل از انتشار کامل آلبوم، ۳ قطعه در قالب تک آهنگ منتشر می‌شود.

مبنای خلق این اثر گریز از هیاهوی پیرامون و دعوت به آرامش درون است.

این اثر برای گیتار و ویولنسل با هنرنمایی فیروز ویسانلو و مهرداد عالمی به زیبایی و ظرافت به اجرا درآمده است.

اثر مذکور در استودیو A موسسه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین ضبط، میکس و مستر شده و توسط دپارتمان امور بین الملل موسسه فرهنگی هنری نغمه سازان دلنشین و همکاری شرکت بال‌های ابریشمی در مسقط نشر در سطح داخلی و بین المللی منتشر می‌شود.

مراحل تولید آلبوم «به آرامی بچرخ» به پایان رسیده و بزودی در خصوص مراسم رونمایی اثر اطلاع رسانی خواهد شد.

«به آرامی بچرخ»، اثری با موتیف اثرگذار شنونده را به آرامشی سیال دعوت می‌کند. آهنگساز با بهره گیری از سونوریته مطبوع ساز‌های گیتار و ویلنسل و امتزاج دراماتیک، به بیانی منحصربه‌فرد در این اثر رسیده است.

هارمونی و کنترپوان در این اثر ضمن رنگ آمیزی جادویی و بیان سلیس و متفکرانه، فراز‌هایی از تقابل و درهم آمیزی کنسونانس و دیسونانس در ساختاری نو گرایانه ارائه کرده است. اثر در ذات، حرکتی دوار دارد که شنونده در همان لحظه آغاز اثر با آن همراه می‌شود و نوعی سبک شدگی دراماتیک را تجربه می‌کند. به آرامی بچرخ اثری در ژانر رمانتیک سینماتیک با در نظر گرفتن ذائقه شنیداری مخاطب در سراسر دنیا تولید شده است. این اثر از آلبومی با همین عنوان در قالب تک آهنگ منتشر شد و آلبوم کامل به بزودی منتشر خواهد شد.

در پایان میتوانید نسخه صوتی اثر را بشنوید.

 

اثر بی کلام «به آرامی بچرخ» منتشر شد+ صوت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اثر بی کلام «به آرامی بچرخ» منتشر شد+ صوت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اثر بی کلام «به آرامی بچرخ» منتشر شد+ صوت"، کلیک کنید.