قدردانی از مدیریت جهادی رئیس سازمان حج و زیارت در اجرای مراسم حج – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

قدردانی از مدیریت جهادی رئیس سازمان حج و زیارت در اجرای مراسم حج - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، رئیس جمعیت هلال‌احمر به نمایندگی از حجاج کشورمان از مدیریت همه‌جانبه رئیس سازمان حج و زیارت در برگزاری مراسم حج ابراهیمی در کشور عربستان سعودی که به‌صورت کامل و بدون کم و کاست و با در نظر داشتن شرایط و مقتضیات زمانی، مکانی و گرمای شدید حاکم بر آن کشور برگزار شد، قدردانی کرد.

متن نامه تقدیر پیرحسین کولیوند خطاب به سید عباس حسینی، معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت به شرح زیر است:

جناب آقای سید عباس حسینی

معاون محترم وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت

با سلام و احترام؛

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون و عرض تبریک ایام دهه ولایت و امامت و اعیاد قربان و غدیر خم خدمت حضرتعالی و همه همکاران محترم گرامی آن سازمان، بی‌شک برگزاری مراسم حج ابراهیمی در کشور عربستان سعودی و با در نظر داشتن شرایط و مقتضیات زمانی، مکانی و گرمای شدید حاکم بر آن کشور و با حضور چندین هزار نفر از هموطنان گرامی، نیازمند آگاهی، برنامه‌ریزی و مدیریت همه‌جانبه و کاملی است که با زحمات بی‌دریغ و تدابیر اتخاذی منجر به انجام کامل و مدبرانه این رویداد جهانی گردید و سربلندی و افتخاری دیگر را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.

تلاش‌ها، پیگیری‌ها و انجام مسئولیت‌های موجود در ایام پیش از شروع مراسم، ایام تشریق و در سایر قسمت‌های عملیات حج ابراهیمی، برخوردهای صمیمانه با حجاج و رسیدگی به امور این عزیزان نمونه کم‌نظیری از توان مدیریت و قدرت تصمیم‌گیری به‌موقع می‌باشد که توسط حضرتعالی و همکاران شما به مرحله بروز و ظهور رسید و باعث شد تا موجب رضایتمندی اغلب حج گزاران و هموطنان گرامی‌گردد.

اینجانب به نوبه خود از تلاش‌ها و همکاری‌های خالصانه صورت پذیرفته تقدیر و کمال امتنان را داشته و دوام توفیقات تمامی خدمت‌گزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

قدردانی از مدیریت جهادی رئیس سازمان حج و زیارت در اجرای مراسم حج – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی از مدیریت جهادی رئیس سازمان حج و زیارت در اجرای مراسم حج – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی از مدیریت جهادی رئیس سازمان حج و زیارت در اجرای مراسم حج – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.