ارتش یمن دو کشتی که عازم اسراییل بود غرق کرد

ارتش یمن دو کشتی که عازم اسراییل بود غرق کرد

به گزارش cmsd؛ سریع افزود: در عملیات نخست، کشتی Verbena در خلیج عدن پس از آن که هدف چند فروند موشک ارتش یمن قرار گرفت، در خلیج عدن غرق شد.

وی افزود: کشتی TUTOR نیز که با پهپاد و چندین موشک بالستیک هدف قرار گرفت در ساعات آینده در مغرض خطر غرق قرار دارد.

سریع گفت که سرنوشت کشتی هایی که در 72 ساعت گذشته به علت تحریم ورود به بنادر فلسطین اشغالی هدف حمله ارتش یمن قرار گرفته اند، غرق خواهند شد.

به گزارش ایرنا؛ به نقل از تارنمای شبکه المسیره یمن، سخنگوی ارتش یمن تصریح کرد: این عملیات هدیه نیروهای مسلح یمنی به برادران مجاهد در غزه و همه آزادگان ملت فلسطین است که به مناسبت عید سعید قربان انجام یافته است.

سرتیپ سریع گفت: نیروهای مسلح یمن بار دیگر به همه شرکت ها درخصوص پیامد داد و ستد با با دشمن اسراییلی و نیز سفر کشتی های آنها به بنادر فلسطین اشغالی هشدار می دهد.

نیروهای مسلح یمن در ماه های گذشته در حمایت از مردم غزه، چند کشتی رژیم صهیونیستی یا کشتی های حامل کالا برای این رژیم را که در دریای سرخ، اقیانوس هند و تنگه باب المندب عازم سرزمین های اشغالی بودند، هدف قرار داده است.

نیروهای مسلح یمن متعهد شده اند تا زمانی که رژیم اسراییل حملات خود به نوار غزه و کشتار مردم این منطقه را متوقف نکند، حملات به کشتی های این رژیم یا کشتی های عازم سرزمین های اشغالی و کشتی نیروهای ایتلاف حامی رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

آمریکا و انگلیس طی چندین نوبت به بهانه صیانت از کشتیرانی بین المللی علیه مواضع نیروهای یمنی حمله کردند اما این اقدامات به گواه کارشناسان بین المللی نتوانسته است حملات علیه کشتی های وابسته به رژیم صهیونیستی در دریای سرخ را مهار و بازدارندگی ایجاد کند.

اتحادیه اروپا نیز یک ماموریت دریایی در دریای سرخ موسوم به «آسپیدس» تشکیل داده و مدعی شده که هدف از این عملیات فقط دفاعی است.

310310

ارتش یمن دو کشتی که عازم اسراییل بود غرق کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتش یمن دو کشتی که عازم اسراییل بود غرق کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتش یمن دو کشتی که عازم اسراییل بود غرق کرد"، کلیک کنید.