دستور ویژه سرهنگی مبنی بر افزایش کارت های سوخت اضطراری در جایگاه های توزیع سوخت کیش

دستور ویژه سرهنگی مبنی بر افزایش کارت های سوخت اضطراری در جایگاه های توزیع سوخت کیش

به گزارش خبرگزاری cmsd از کیش، رحیم سرهنگی در این نشست نسبت به اقدامات لازم برای رفع مشکلات و چالش های موجود در جایگاه های توزیع سوخت جزیره و ارایه راه کارهای مناسب در راستای مدیریت مصرف سوخت تاکید کرد.

همچنین، جایگاه داران عرضه سوخت کیش با بیان دغدغه ها و مشکلات موجود پیشنهادات خود را ارایه و مواردی را در خصوص فرایند عملیاتی جایگاه و توزیع سوخت عنوان کردند.

بر اساس این گزارش، اعلام قیمت سوخت تحویلی برای برخی مصارف از سوی شرکت شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه و افزایش جایگاه سوخت، اقدام به رفع خرابی نازل های جایگاه های و برآورد نیاز 6 ماهه قطعات آن ها از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه کیش از مصوبات این جلسه بود.

بر همین اساس، افزایش کارت های سوخت اضطراری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه کیش، ارایه طرح پیشنهاد بهسازی محیطی از سوی جایگاه داران به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه کیش، اعلام سهمیه گاز مایع هریک از شرکت های توزیع گاز در سطح جزیره بر مبنای تعداد خانوار تحت پوشش هر شرکت و تعداد مصرف کنندگان غیرخانگی از سوی سازمان منطقه آزاد کیش به شرکت ملی استان، اعلام زمان تخصیص سهمیه گاز از 25 به یکم هر ماه از دیگر دستور العمل های این نشست بود.

همچنین در این نشست مقرر شد، نسبت به تشکیل کارگروه ساماندهی کارت سوخت قایق های تفریحی و هماهنگی برای کارت سوخت همه شناورهای تفریحی فاقد کارت و تامین وخت مورد نیاز جایروکوپتر از سوی یکی از جایگاه های استان اقدامات لازم انجام شود.

گفتنی است، این جلسه با حضور سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، احمد سالاری فر مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان هرمزگان، حسن سالاری رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه کیش، سعید زاهدی مدیر اجتماعی، بهداشت و درمان و جایگاه داران توزیع سوخت در کیش برگزار شد.

46

دستور ویژه سرهنگی مبنی بر افزایش کارت های سوخت اضطراری در جایگاه های توزیع سوخت کیش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور ویژه سرهنگی مبنی بر افزایش کارت های سوخت اضطراری در جایگاه های توزیع سوخت کیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور ویژه سرهنگی مبنی بر افزایش کارت های سوخت اضطراری در جایگاه های توزیع سوخت کیش"، کلیک کنید.