حماس: آمریکا شریک جرم نسل کشی رژیم صهیونیستی است

حماس: آمریکا شریک جرم نسل کشی رژیم صهیونیستی است

جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد، در تمام مراحل مذاکرات مربوط به توقف جنگ، با در نظر گرفتن خواسته های عادلانه ملت فلسطین در زمینه توقف همیشگی جنگ، خروج کامل اشغالگران صهیونیست از غزه، بازگشت آوارگان، بازسازی خرابی ها و امضای توافقنامه جدی مبادله اسرا، رویکرد سازنده ای برای دستیابی به یک توافق جامع و مورد رضایت هر 2 طرف اتخاذ کرده است.

به گزارش cmsd، در ادامه بیانیه جنبش حماس آمده است: ما تعامل مثبت و همراه با احساس مسیولیت ملی با طرح پیشنهادی اخیر و تمامی طرح های قبلی برای دستیابی به توافق آتش بس و آزادی بازداشت شدگان داشته ایم.

در ادامه این بیانیه آمده است: جنبش حماس به وضوح در قبال آنچه در سخنرانی «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا در تاریخ 31 مه 2024 ذکر شده بود، موضع مثبت اتخاذ کرد، اما در مقابل، از کابینه رژیم اشغالگر قدس به ریاست نتانیاهوی تروریست چیزی جز پافشاری بر ادامه جنگ نسل کشی و حمله به پیشنهادات مطرح شده از زبان بایدن چیزی ندیدیم و این در حالی است که ادعا شده بود رژیم صهیونیستی با این طرح موافقت کرده است.

حماس در بخش دیگری از بیانیه خود اعلام کرد این جنبش از مفاد قطعنامه شورای امنیت در مورد آتش بس دایمی در نوار غزه، خروج کامل اشغالگران از این منطقه، مبادله اسرا، بازسازی خرابی ها، بازگشت آوارگان به مناطق محل زندگی خود در نوار غزه، مخالفت با هرگونه تغییر یا کاهش جمعیتی یا مساحتی نوار غزه و ارایه کمک های لازم به ساکنان غزه نیز استقبال و آمادگی خود را برای همکاری با دوستان میانجی برای آغاز مذاکرات غیرمستقیم در زمینه اجرای این اصول همسو با خواسته های ملت و مقاومت فلسطین اعلام کرد.

جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در پایان بیانیه خود تاکید کرد، مقاومت فلسطین در همین راستا، از آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا و دولت بایدن می خواهد کابینه رژیم اشغالگر فاشیستی را که با نقض آشکار تمامی قوانین و معاهدات بین المللی، بر ادامه ماموریت کشتار و نابودی ملت فلسطین اصرار دارد، برای توقف جنگ تحت فشار قرار دهند.

پایان خبر cmsd

حماس: آمریکا شریک جرم نسل کشی رژیم صهیونیستی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: آمریکا شریک جرم نسل کشی رژیم صهیونیستی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: آمریکا شریک جرم نسل کشی رژیم صهیونیستی است"، کلیک کنید.