اصلاح ساختارهای اقتصادی و رفع بحران آب اولویت دولت چهاردهم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، ایرج سلیمان زاده در نطق پیش از دستور خود در بیست و نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها با تشکر از شورای نگهبان به عنوان پاسداران انقلاب و نظام، گفت: تایید 6 نفر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از طیف های مختلف سیاسی، زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات را فراهم می کند.

وی افزود: با یاری خداوند متعال، نهمین رییس جمهور در چهاردهمین دوره انتخابات با حضور همگانی ملت ایران انتخاب خواهد شد. انتخابات پیش رو یک رویداد مهم سیاسی در راستای زمینه سازی برای نگهداشت مقام شهدای انقلاب است.

سلیمان زاده اظهار کرد: امیدواریم انتخابات باعث شود از بعد داخلی نوسازی و تزریق افکار تازه در مدیریت کشور و در بعد بین المللی توام با اقتدار ایران اسلامی را شاهد باشیم. ما در زمینه امکانات دفاعی و قدرت دیپلماسی بالا، جایگاه ویژه ای در دنیا داریم؛ اما آنچه ملت ها را به جایگاه اصلی خود می رساند، حضور در انتخابات است.

نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان ها خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: آنچه اکنون ایران اسلامی با آن مواجه است، سه مساله اساسی است اولین آن ضرورت اصلاح ساختارهای اقتصادی که رهبر معظم انقلاب یک دهه است در نامگذاری شعار سال به مسایل اقتصادی توجه می کنند. بحران تامین آب و بیکاری و ناامیدی در جوانان نسبت به آینده از دیگر مسایلی است که دولت چهاردهم باید به طور جدی برای آن برنامه داشته باشد.

اصلاح ساختارهای اقتصادی، بحران آب و بیکاری 3 اولویت دولت چهاردهم

وی ادامه داد: رشد سرمایه اجتماعی و بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه نیاز به برنامه دارد. بی ثباتی موجود در زمینه های اقتصادی و فرهنگی دلیلش یا فقدان برنامه است یا عدم اجرای صحیح برنامه و آنچه حایز اهمیت است، اجرای درست و دقیق برنامه هفتم توسعه و توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و افق پیشرفت ایران اسلامی در سال 1424 است.

سلیمان زاده تاکید کرد: برگزاری انتخابات آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و حفظ و حراست از آرای مردم باید به نحو احسن به سرانجام برسد. به عنوان یک ایرانی آذری زبان آذربایجانی از مردم ایران که همواره در صحنه بوده اند، تقاضا می کنم در هشت تیر خالق حماسه دیگری باشند.

وی افزود: تغییر و تحول در مسایل اقتصادی و مردمی بودن و ساده زیستی باید معیار انتخاب ما در انتخابات ریاست جمهوری باشد. از دوستان جامعه شورایی نیز تقاضا دارم، شوراباوری را در انتخاب نامزد مدنظر خود، مورد توجه قرار دهند.

اصلاح ساختارهای اقتصادی و رفع بحران آب اولویت دولت چهاردهم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اصلاح ساختارهای اقتصادی و رفع بحران آب اولویت دولت چهاردهم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اصلاح ساختارهای اقتصادی و رفع بحران آب اولویت دولت چهاردهم – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.