زورگیران جوادیه دستگیر شدند – cmsd

زورگیران جوادیه دستگیر شدند - cmsd

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 زورگیر حرفه ای در محله جوادیه خبر داد.

به گزارش cmsd، سرهنگ حسین مافی درباره جزییات این پرونده گفت: به دنبال چندین مورد اعلام وقوع سرقت به شیوه زورگیری در محدوده محله جوادیه، دستگیری عاملان این سرقت ها در دستورکار تیم عملیات کلانتری جوادیه قرار گرفت و آنان با انجام اقدامات فنی پلیسی و رصد دوربین های مداربسته محل های سرقت، هویت سارقان زورگیر را مورد شناسایی قرار دادند. 

وی ادامه داد: با شناسایی سارقان، هویت و مشخصات ظاهری آنان در اختیار کلیه واحدهای گشتی قرار گرفت و سرانجام روز گذشته سارقان درحالی که قصد سرقت از یکی از شهروندان در محله باغ آذری را داشتند، از سوی گشت انتظامی مورد شناسایی قرار گرفتند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه دو زورگیر به محض مشاهده ماموران پلیس به وسیله موتورسیکلت اقدام به فرار کردند، گفت: در همین راستا طرح مهار به اجرا درآمد و تعقیب و گریزی نیز میان پلیس و سارقان آغاز شد که ماموران موفق شدند که با اجرای یک عملیات منسجم پلیسی هر دو سارق را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند. 

مافی با بیان اینکه در بازرسی اولیه از دو سارق زورگیر یک قبضه سلاح سرد و دو دستگاه تلفن همراه سرقتی نیز کشف شد، گفت: متهمان در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر زورگیری اعتراف کردند. همچنین تاکنون هفت نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده و شکایت خود را ثبت کرده اند.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی ماموران برای شناسایی دیگر شکات، کشف دیگر جرایم احتمالی و مالخر اموال مسروقه همچنان ادامه دارد، گفت: برای دو زورگیر دستگیر شده نیز پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

پایان خبر cmsd

زورگیران جوادیه دستگیر شدند – cmsd

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زورگیران جوادیه دستگیر شدند – cmsd" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زورگیران جوادیه دستگیر شدند – cmsd"، کلیک کنید.