مرد هویجی، بهترین تنیسور دنیا

مرد هویجی، بهترین تنیسور دنیا

یانیک سینر ایتالیایی برای اولین بار در صدر رده بندی برترین تنیسورهای جهان قرار گرفت.

به گزارش cmsd، در دیدار نهایی رقابت های تنیس رولان گاروس 2024، کارلوس آلکاراس از اسپانیا به مصاف الکساندر زورف آلمانی رفت و در یک ماراتن جذاب و نفس گیر توانست با نتیجه سه بر دو به برتری برسد و عنوان نخست را به دست بیاورد. بعد از پایان این رقابت ها رده بندی برترین تنیسورهای جهان تغییر کرد و مهم ترین تغییر سقوط نواک جوکوویچ است.

جوکوویچ به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به این مسابقات آمد. او در مراحل اولیه بدون هیچ مشکلی حریفانش را شکست داد ولی پیش از بازی دور یک چهارم نهایی مقابل کسپر رود اعلام کرد که از مسابقات انصراف می دهد. او پس از انصراف، زانویش را به تیغ جراحان سپرد و احتمالا تنیس ویمبلدون را نیز از دست بدهد.

به این ترتیب نواک جوکوویچ به رتبه سوم برترین تنیسورهای جهان سقوط کرد و یانیک سینر برای نخستین بار برترین تنیسور مرد جهان لقب گرفت. کارلوس آلکاراس اسپانیایی هم در رتبه دوم رده بندی قرار دارد.

10 تنیسور برتر مرد جهان

1. یانیک سینر (ایتالیا)
2. کارلوس آلکاراس (اسپانیا)
3. نواک جوکوویچ (صربستان)
4. الکساندر زورف (آلمان)
5. دنیل مدودف (روسیه)
6. آندره روبلف (روسیه)
7. کسپر رود (نروژ)
8. هوربرت هورکاچ (لهستان)
9. الکس دمینار (استرالیا)
10. گریگور دیمیترُف (بلغارستان)

پایان خبر cmsd

مرد هویجی، بهترین تنیسور دنیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرد هویجی، بهترین تنیسور دنیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرد هویجی، بهترین تنیسور دنیا"، کلیک کنید.