نیما شعبان نژاد؛ بی ادب و پرمدعا یا بامزه و کیوت؟

نیما شعبان نژاد؛ بی ادب و پرمدعا یا بامزه و کیوت؟

آفتاب نیوز :

به تازگی فصل دوم ریالیتی شوی جوکر آغاز شده. خب در این فصل شاهد تغییرات گسترده ای هستیم. احسان علیخانی به جای سیامک انصاری نشسته و برخی قوانین نیز تغییر کرده، اما تنها چیزی که تغییر نکرده، عدم حضور خانم هاست. جوکر اساسا مهمانانش را از بین کمدین ها انتخاب می کند و در بین مهمانان فصل جدید هم چنین فرمی تکرار شده و شاید تنها غیرکمدین این جمع، مجید مظفری باشد. اما در بین هشت شرکت کننده قسمت نخست، چهره ای حضور دارد که به کرات در آثار پلتفرم های نمایش خانگی حضور دارد. از نیما شعبان نژاد صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

نیما شعبان نژاد با خندوانه ظهور کرد. شاید همان همکاری نسبتا موفق با رامبد، پل حضور او در سایر مدیوم ها شد. اما درباره توفیق او در سینما و نمایش خانگی تردید زیادی وجود دارد، چون احتمالا آثاری که از او در ذهن مخاطب مانده باشد به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد. کاراکتر هوشمند کامروا در «هیولا» و «دراکولا» و حضور به عنوان کمک مجری در اسکارِ مدیری، آشناترین تصاویری ست که از شعبان نژاد در ذهن مخاطبان نقش بسته است.

اما نکته ای که درباره شعبان نژاد اخیرا به چشم می خورد، نوع رفتاری ست که در ریالیتی شو ها بروز می دهد. خب طبیعتا رفتار در چنین ژانری که همه چیز با واقعیت مطابقت دارد، بیش از پیش مورد نقد قرار می گیرد و شعبان نژاد نیز از این قاعده مستثنی نیست. 

در همین رابطه کاربری به نام «ری ری» پرسشی را مطرح کرده:

“چرا هیچکس رو نیما شعبان نژاد کراش نیست؟ خیلی کیوت و بامزه ست که. “

نوع حضور او در برنامه اسکار ورای استایل بحث برانگیزی که برای حضور در این برنامه انتخاب کرده کمی با غرور همراه شده و مشابه چیزی نیست که از او در خندوانه به یاد داریم. در جوکر نیز او با استایلی متفاوت ظهور کرده و رفتار هایی که ارایه می دهد مخاطبان را درباره او تقریبا دو گروه کرده است. عده ای معتقدند که شعبان نژاد پرمدعاست و کمی هم از دایره ادب بیرون می زند و برخی دیگر او را بامزه و جذاب تلقی می کنند. 

این پرسش به محل بحث و گفتگوی برخی کاربران تبدیل شده که در ادامه با نظرات آن ها درباره شخصیت نیما شعبان نژاد همراه خواهیم شد:

پرشین نوشته: بی ادب و پرمدعاست، واقعا هر بار هرچی ویدیو می بینم از مصاحبش جز بی سوادی چیزی نمی بینم

مایده به استوری خود نیما شعبان نژاد اشاره کرده: بادبان ها رو بکشید به عقب برمی گردیم: 

آبانی: همه تصوراتتون از نیما درسته، ولی ایشون خیلی باادب و ملوسه. یکمم ضد حال. بقیش با خداست

سه شنبه: وایب عدم بلوغ عاطفی، رفتاری، فکری میده. ازین مدلای سمی که هی می گیره، می گیره، می گیره…، ولی هیچی نمیده. توجه نمی کنه، تعهد نمی ده، چیزی رو علنی نمی کنه. تهش هم خسته میشه و یهو غیبش می زنه.

آیدا: ایشون وایب اونایی رو می ده که ادعا می کنن تو باغ نیستن، ولی صاحب باغن. کل باغ و برنامه هم روی یه انگشت می چرخونن.

بینام: حرف زدنش خیلی زشته. بوی بی اخلاق بودنش تا اینجا میاد. تو برنامه مهران مدیری حرف می زنه یجوری میشم. کاش مریم امیرجلالی باهاش برخورد کنه.

مرجان: نیما شعبان نژاد مثال بارز یه آدم کیوت و بامزه ست.

دختر پیشرو: من نمی دونم چرا افرادی مثل نیما شعبان نژاد، بهرنگ علوی، امیر کاظمی و… فکر می کنن بامزه و جذابن. کلا کمدین های نسل قبل تر از اینا مثل مهران مدیری، رضا عطاران و حتی خود پژمان جمشیدی تو مصاحبه هاشون هم بداهه گویی های کمدی خلاقانه تری دارن. علتش واقعا نمی دونم چیه!

حامد: قضاوت از قیافه قطعی نیست؛ اما به من وایب یه رفیق بی مسیولیت ولو رو میده کِ اصلا باهاش خوش نمی گذره و بهت هم توجه نمی کنه فقط به فکر خودشه.

مشتری: هروقت این بشر شوخی می کنه دچار شرم نیابتی می شم، نوع شوخیاش یجوریه.

نیما شعبان نژاد؛ بی ادب و پرمدعا یا بامزه و کیوت؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیما شعبان نژاد؛ بی ادب و پرمدعا یا بامزه و کیوت؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیما شعبان نژاد؛ بی ادب و پرمدعا یا بامزه و کیوت؟"، کلیک کنید.