درگیری خونبار دختر و پسر جوان در شیراز

درگیری خونبار دختر و پسر جوان در شیراز

آفتاب نیوز :

سرهنگ کاووس حبیبی اظهار داشت: در سوم خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره قتل در بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) شیراز به پلیس اعلام شد و بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند که زنی با مردی 35 ساله درگیر می شود و وی را با سلاح سرد به شدت مجروح می کند و مرد به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید به قتل می رسد.

رییس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از قتل با دوستانش تماس می گیرد و آن ها زمینه فرار وی را مهیا می کنند، ادامه داد: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی قاتل را شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

حبیبی خاطرنشان کرد: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی سریعاً به مخفیگاه وی در یکی از محلات شیراز اعزام و موفق شدند قاتل (زن) 36 ساله را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص 3 نفر از دوستان مونث قاتل که در فراری دادن وی نقش موثر داشته اند نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه همه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با مخلّان نظم و امنیت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

راکب، موتورسیکلت 18 میلیاردی قاچاق را رها کرد

فرمانده انتظامی لارستان از کشف موتورسیکلت قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ سیدمحمد یوسفی در تشریح این خبر ابراز کرد: ماموران انتظامی حین کنترل وسایط نقلیه در محور مواصلاتی بندرعباس ـ لارستان به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین که توسط فردی ناشناس در حال عبور از محور خاکی بود مشکوک شدند.

وی اضافه کرد: راکب به محض مشاهده پلیس به سرعت از آن محل متواری می شود و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه موتورسیکلت را رها می کند و متواری می شود.

فرمانده انتظامی لارستان با اشاره به اینکه موتورسیکلت قاچاق به مقر انتظامی انتقال شد، اظهار داشت: تلاش جهت شناسایی مالک در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ یوسفی با اشاره به اینکه ارزش موتورسیکلت مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 18 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: عزم پلیس در برخورد با هنجارشکنان جدی است و قانون گریزان در انتظار برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس باشند.

کشف بیش از 6 کیلوگرم تریاک در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از کشف 6 کیلو و 846 گرم تریاک و دستگیری 7 نفر در یکی از محله های این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: ماموران کلانتری “40 سلطان آباد” شیراز با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی در منزل خود اقدام به نگهداری مواد مخدر می کنند که ماموران موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: ماموران با هماهنگی مرجع قضایی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از آن منزل، 6 کیلو و 846 گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه در این خصوص 7 نفر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند، از شهروندان درخواست کرد در صورت اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ، گزارش آن را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

سارقان حرفه ای، هوشمند کنترل می شوند

فرمانده انتظامی فسا گفت: 7 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار شهرستان از طریق پابند الکترونیکی، به صورت هوشمند کنترل می شوند.

سرهنگ فرهاد آراوند اظهار داشت: یکی از اقدامات پلیسی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان، کنترل هوشمند مجرمین خصوصاً سارقین است که در شهرستان فسا نیز اجرایی شد.

وی ادامه داد: در مرحله اول اجرای این طرح، پلیس آگاهی شهرستان تعداد 7 نفر از سارقان سابقه دار و حرفه ای را شناسایی کردند و به آن ها پابند الکترونیک نصب شد.

رییس پلیس فسا خاطرنشان کرد: سارقان سابقه دار با مجهز شدن به تجهیزات الکترونیکی به صورت 24 ساعته و برخط مورد پایش و کنترل قرار می گیرند.

درگیری خونبار دختر و پسر جوان در شیراز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درگیری خونبار دختر و پسر جوان در شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درگیری خونبار دختر و پسر جوان در شیراز"، کلیک کنید.