کشتی فرنگی رنکینگ جهانی| غول ایرانی طلایی شد، 4 مدال رنگارنگ در 3 وزن نخست

کشتی فرنگی رنکینگ جهانی| غول ایرانی طلایی شد، 4 مدال رنگارنگ در 3 وزن نخست

آفتاب نیوز :

مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ جهانی در مرحله رده بندی و فینال 3 وزن نخست امشب در بوداپست پیگیری شد.

نتایج کامل ملی پوشان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر صفر، ولی زاده را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر داهیون کیم از کره جنوبی را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. محسن نژاد در این دیدار به مصاف پریدون ابولادزه از گرجستان رفت که 6 بر 5 باخت و نقره گرفت.

در همین وزن امیررضا ده بزرگی در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب پریدون ابولادزه از گرجستان شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی به دیدار رده بندی راه یافت تا مقابل عبدالکریم فرجات از الجزایر قرار بگیرد. ده بزرگی در این دیدار با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد و مدال برنز را کسب کرد.

** باتوجه به عدم کسب مدال طلا، برنده یک رقابت رو در رو، ملی پوش این وزن را در المپیک پاریس تعیین خواهد کرد. 

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر انس باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 1 مغلوب موراد ممدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و به دیدار رده بندی رفت. دلخانی در این دیدار به مصاف لونت توس از مجارستان رفت که با برتری 11 بر صفر به مدال برنز دست پیدا کرد.

در وزن 130 کیلوگرم فردین هدایتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. هدایتی در دیدار پایانی با یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد و مدال طلا را بر گردن آویخت.

کشتی فرنگی رنکینگ جهانی| غول ایرانی طلایی شد، 4 مدال رنگارنگ در 3 وزن نخست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی فرنگی رنکینگ جهانی| غول ایرانی طلایی شد، 4 مدال رنگارنگ در 3 وزن نخست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی فرنگی رنکینگ جهانی| غول ایرانی طلایی شد، 4 مدال رنگارنگ در 3 وزن نخست"، کلیک کنید.