ترک کنفرانس بین المللی کار در ژنو هنگام سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی

ترک کنفرانس بین المللی کار در ژنو هنگام سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی

تعداد قابل توجهی از هیات های نمایندگی کشورهای عضو سازمان بین المللی کار، هنگام سخنرانی نماینده رژیم جعلی اسراییل، نشست ویژه فلسطین در این کنفرانس را ترک کردند. 

به گزارش cmsd، این نشست در روز پنجشنبه 17 خرداد 1403 در جریان یکصد و دوازدهمین کنفرانس بین المللی کار در مقر سازمان ملل در ژنو سوییس برگزار شد و مدیر کل سازمان بین المللی کار گزارشی از وضعیت کارگران در مناطق اشغالی فلسطین و سایر کشورهای عربی را در این نشست ارایه کرد. 

وی در گزارش خود به آثار مخرب گسترده این حملات در غزه و کرانه باختری پرداخته و آمار داد که بیش از 200 هزار شغل در غزه نابود شده و 150 هزار نفر در کرانه باختری از 7 اکتبر تا کنون حقوق خود را دریافت نکرده اند. بازار کار در غزه تقریبا به صورت کامل فروپاشیده و نرخ بیکاری به حدود 50 درصد رسیده است. 

«علی بحرینی» سفیر و نماینده دایم ایران نزد سازمان ملل در ژنو در این جلسه با اشاره به نسل کشی مستمر رژیم اسراییل در غزه از 7 اکتبر تاکنون گفت: بازار کار در غزه به دلیل این کشتار، تخریب وسیع زیرساخت ها، بیجاشدگی و گرسنگی فروپاشیده و حقوق کار در این سرزمین به کلی نقض شده است.

او گفت: تخریب گستره سرمایه انسانی و فیزیکی آثار مخرب جبران ناپذیری برای همیشه در فلسطین به جای خواهد گذاشت. از سازمان بین المللی کار انتظار می رود با زبانی رسا این جنایات رژیم اسراییل در غزه را محکوم نموده و اقدامات ملموسی برای حمایت از کارگران و کارفرمایان غزه به عمل آورد.

پایان خبر cmsd

ترک کنفرانس بین المللی کار در ژنو هنگام سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترک کنفرانس بین المللی کار در ژنو هنگام سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترک کنفرانس بین المللی کار در ژنو هنگام سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.