«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر! – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، هفته سی و سوم لیگ آزادگان امروز چهارشنبه از ساعت 19 و 45 دقیقه در ورزشگاه تختی خرم آباد پیگیری شد که در پایان 90 دقیقه بازی «خیبر خرم آباد» با نتیجه 4 بر 1 «آریو اسلامشهر» را شکست داد تا به لیگ برتر فوتبال صعود کند.

«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر!

حمیدرضا طاهرخانی در دقایق (16) و (45)، فرید امیری در دقیقه (37) و علیرضا دغاغله در دقیقه (86) گل های تیم خیبر در این بازی را به ثمر رساندند. همچنین تک گل تیم آریو اسلامشهر از روی نقطه پنالتی توسط به ثمر رسید.

در حالی این بازی با نتیجه 4 بر یک به پایان رسید که یک گل خیبر توسط کمک داور آفساید اعلام شده بود.

«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر!

داوری این بازی را رضا عادل بر عهده داشت.

تماشاگران خرم آبادی از دو ساعت پیش از شروع بازی با حضور پرشور در ورزشگاه تختی این تیم را همراهی کردند به طوری که امروز در این استادیوم جای سوزن انداختن نبود. جشن صعود تیم لرستانی با حضور هزاران هوادار برگزار شد.

«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر!

خیبر خرم آباد با کسب این پیروزی ضمن قرارگیری در صدر جدول لیگ آزادگان، لرستان را بعد از 12 سال صاحب تیم در لیگ برتر ایران کرد.

آخرین نماینده لرستان، «گهر دورود» 12 سال پیش در لیگ برتر فوتبال ایران حضور داشته است و حالا تیم باسابقه خیبر خرم آباد نماینده این استان در سطح یک فوتبال ایران خواهد بود.

«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر! – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر! – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«خیبر» روی «ابر»؛ سلام لرستان به لیگ برتر! – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.