جزییات جدید درباره تغییر ساعت کاری ادارات/ رییس سازمان اداری و استخدامی چه گفت؟

جزییات جدید درباره تغییر ساعت کاری ادارات/ رییس سازمان اداری و استخدامی چه گفت؟

به گزارش خبرگزاری cmsd، میثم لطیفی در پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره مصوبۀ تغییر ساعات اداری و اینکه برخی دستگاه ها این مصوبه را رعایت نمی کنند، گفت: این مصوبه مربوط به اسفند ماه 1401 است و همزمان با تغییراتی که در قانون نسبت به تغییر ساعات کاری ایجاد شده قرار شد که دستگاه های اجرای ساعت کاری خود را با آن تنظیم کنند پس مصوبه برای سال گذشته است و بخشنامه هم سال قبل ابلاغ شد اطلاعیه هم داد شد و صدا و سیما هم این را اعلام کرد و دستگاه ها مطلع هستند.

وی در پاسخ به این سوال که با کسانی که این مساله را رعایت نکنند چه برخوردی می کنید، گفت: طبیعتا دستگاه های نظارتی به این موضوع ورود خواهند کرد ولی همه دستگاه ها مطلع هستند و مصوبه هم مربوط به هیات وزیران است و باید آن را اجرا کنند.

رییس سازمان استخدامی درباره آخرین وضعیت مصوبه ساماندهی کارکنان دولت عنوان کرد: طبیعتا در این زمینه مجمع و شورای نگهبان باید نظر دهند و در این مرحله ما دیگر مداخله ای نداریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بحثی را آقای مخبر به بنده امر فرمودند که با توجه به بحث انتخابات و لزوم نظارت بهتر برای انتخابات مجموعه ای را برای رصد دستگاه های اجرای تشکیل دهیم که رصد کنند این دستگاه ها در ایام انتخابات به هیچ وجه از امکانات دولتی استفاده نکنند در سازمان استخدامی این مجموعه را ایجاد کردیم که رصد کنند از این امکانات به هیچ وجه برای تبلیغات هیچ یکی از نامزدهای انتخاباتی استفاده نشود.

لطیفی ادامه داد: همه نامزدها مکلف هستند به نحوی برنامه ریزی کنند که به هیچ وجه نه از امکانات دولتی و نه از افراد دولت در انتخابات استفاده نکنند این تکلیف قانونی و شرعی آنها است ما هم در سازمان این موضوع را پیگیری می کنیم اگر مواردی هم باشد حتما تذکر داده می شود و دستگاه های نظارتی هم رصد می کنند.

رییس سازمان اداری و استخدامی درباره اینکه آیا با توجه به شرایط پیش آمده تغییری در برگزاری آزمون های استخدامی خواهیم داشت، گفت: به هیچ وجه هیچ تغییری در برنامه نداریم تدبیری که رهبری به ما امر کردند موظفیم به آن عمل کنیم خون شهید رییسی هم از ما این انتظار را دارند ایشان هم همیشه می فرمودند که کار را متوقف نکنید ما هیچ کاری را در حوزه اداری و استخدامی متوقف نمی کنیم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی نیازهای خود را اعلام می کنند و با رعایت مباحث کارشناسی، موضوع پیگیری می شود و سر وقت خود مبحث آزمون ها را خواهیم داشت

223225

جزییات جدید درباره تغییر ساعت کاری ادارات/ رییس سازمان اداری و استخدامی چه گفت؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید درباره تغییر ساعت کاری ادارات/ رییس سازمان اداری و استخدامی چه گفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید درباره تغییر ساعت کاری ادارات/ رییس سازمان اداری و استخدامی چه گفت؟"، کلیک کنید.