زمان بازگشت حسن یزدانی به مسابقات کشتی

زمان بازگشت حسن یزدانی به مسابقات کشتی

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ بوداپست یک هفته دیگر میزبان دومین و آخرین تورنمنت رنکینگ دار اتحادیه جهانی در سال 2024 است. مسابقه ای که طی روزهای 17 تا 20 خرداد ماه در کشور مجارستان برگزار می شود و کشتی گیران مطرح زیادی در هر دو رشته آزاد و فرنگی برای بهبود جایگاه خود در رنکینگ UWW، در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

به گزارش cmsd، برای ایران اما داستان جدای از رنک کشتی گیران، جنبه دیگری هم خواهد داشت و تکلیف یک وزن آزاد و سه وزن کشتی فرنگی برای حضور در بازی های المپیک مشخص خواهد شد.

در این تورنمنت قرار است ایران در 86 کیلوگرم آزاد به همراه سه وزن 60، 67 و 77 کیلوگرم ملی پوشان المپیکی خود را بشناسد.

شاگردان محسن کاوه برای حضور در این تورنمنت 15 خرداد و تیم حسن رنگرز نیز 17 خرداد راهی مجارستان خواهند شد.

علی مومنی در 57 کیلو، شهداد خسروی در 61 کیلو، عباس ابراهیم زاده در 65 کیلو، محمدعلی عموزاد در 70 کیلو، علی رضایی در 74 کیلو، عادل پناهیان در 79 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، امیرحسین فیروزپور در 92 کیلو و ابوالفضل بابالو در 97 کیلوگرم نمایندگان آزادکار ایران اعزامی به این رقابت ها هستند که با هدایت محسن کاوه (سرمربی) و احسان امینی در این تورنمنت کشتی خواهند گرفت.

تیم فرنگی را نیز در 55 کیلو پویا دادمرز، در 60 کیلو امیررضا ده بزرگی و مهدی محسن نژاد در 63 کیلو میثم دلخانی، در 67 کیلو محمدرضا گرایی و سعید اسماعیلی، در 72 کیلو دانیال سهرابی، در 77 کیلو محمدعلی گرایی و محمدرضا مختاری، در 82 کیلو اشکان سعادتی فر، در 87 کیلو محمدحسین محمودی، در 97 کیلو شایان حبیب زارع و احتمالا محمدهادی ساروی و در 130 کیلوگرم فردین هدایتی با سرمربیگری حسن رنگرز و مربیگری حسن حسین زاده تشکیل می دهند.

258 258

زمان بازگشت حسن یزدانی به مسابقات کشتی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان بازگشت حسن یزدانی به مسابقات کشتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان بازگشت حسن یزدانی به مسابقات کشتی"، کلیک کنید.