دستور القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده های «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»

دستور القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده های «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»

رییس کل دادگستری استان تهران در جریان برنامه هفتگی ملاقات مردمی ضمن استماع مطالبات جمعی از شکات پرونده های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»، ارشادات لازم خطاب به اجرای احکام دادسرا را به عمل آورد تا در اجرای رای صادره و احقاق حقوق مالباختگان تسریع صورت گیرد.

به گزارش cmsd، علی القاصی به همراه جمعی از مسیولان قضایی استان تهران در برنامه هفتگی ملاقات مردمی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) حضور یافته و در حدود 4 ساعت به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی مراجعه کنندگان پرداخت.

وی در این برنامه همراه جمعی از مدیران قضایی استان تهران به صورت چهره به چهره با مراجعان گفت وگو و ضمن استماع بی واسطه مشکلات قضایی و حقوقی 330 نفر از مراجعان، دستورات قانونی لازم را صادر برای رفع مشکلات آنان صادر کرد.

عمده درخواست های مراجعان در این ملاقات مردمی با عناوین درخواست خلع ید، استرداد ثمن معامله، کلاهبرداری، ارتشا، فسخ قرارداد، درخواست اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری، تقاضای پیگیری و تسریع در رسیدگی ها، درخواست های عفو و تخفیف مجازات، حفظ حقوق عامه و حقوق شهروندی بود که رییس کل دادگستری و مسیولان قضایی استان تهران در این رابطه، راهنمایی های لازم را ارایه و دستورات مقتضی را صادر کردند.

رییس کل دادگستری استان تهران در جریان این برنامه از برنامه های ملاقات مردمی مسیولان قضایی استان تهران، با جمعی از شکات پرونده های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو» دیدار کرد و مطالبات آن ها مبنی بر «تسریع در اجرای حکم» را مورد استماع قرار داد.

در بررسی های انجام شده از سوی القاصی مشخص شد که بخشی از پرونده های کثیرالشاکی «ریگان خودرو» و «شهر خودرو» جهت اجرای حکم به واحد اجرای احکام ارجاع شده و بر همین اساس، رییس کل دادگستری استان تهران ارشادات لازم خطاب به اجرای احکام دادسرا را به عمل آورد تا در اجرای رای صادره و احقاق حقوق مالباختگان تسریع صورت گیرد.

متقاضیان می توانند جهت ملاقات با رییس کل دادگستری استان تهران و مسیولان قضایی استان با مراجعه به درگاه «سامانه ارتباطات مردمی عدلیه – سامع -» به نشانی www.Same.eadl.ir، درخواست خود را ثبت کنند.

پایان خبر cmsd

دستور القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده های «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده های «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور القاصی برای تسریع در اجرای احکام پرونده های «ریگان خودرو» و «شهر خودرو»"، کلیک کنید.