بازداشت مردی که 100 بسته حشیش خورد

بازداشت مردی که 100 بسته حشیش خورد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم از بازداشت مردی که حدود 100 بسته حشیش را بلعیده بود، خبر داد.

به گزارش cmsd، سرهنگ تیمور کلانتری در تشریح جزییات این خبر گفت: چندی پیش ماموران کلانتری 15 منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی ماموران پلیس افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و مواد فروش را که در محل ایستاده و در حال فروش مواد بود دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

کلانتری با اشاره انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به فروش مواد مخدر اعتراف کرد و گفت که مقداری حشیش را نیز در هنگام مشاهده ماموران بلعیده است. در همین راستا نیز با هماهنگی های صورت گرفته  متهم به بیمارستان منتقل شده و موادمخدر از معده وی خارج شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: پس از انتقال متهم به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی، مقدار 98 بسته حشیش به وزن تقریبی یک کیلو و 154 گرم از معده وی خارج شد. در ادامه نیز برای متهم پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران نیز در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

پایان خبر cmsd

بازداشت مردی که 100 بسته حشیش خورد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت مردی که 100 بسته حشیش خورد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت مردی که 100 بسته حشیش خورد"، کلیک کنید.