طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد

به گزارش cmsd، با حضور استاندار هرمزگان، طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر شامل یک شهر و 38 روستا آغاز شد.

چهارم خرداد ماه با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، احمد مرادی و محمد آشوری تازیانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی طرح مهم آبرسانی به دو بخش در شهرستان بندر خمیر آغاز شد. با اجرای این پروژه یک شهر و 38 روستا با جمعیت 28874 نفر و نیاز آبی 135 لیتر در ثانیه از آب آشامیدنی و بهداشتی بهره مند می شوند.

گفتنی است برای اجرای این پروژه 72 کیلومتر خط لوله چدن داکتیل، 3 ایستگاه پمپاژ و 9 مخزن احداث خواهد شد، برای تکمیل این طرح 410 میلیارد تومان هزینه صرف می شود.

طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد

افتتاح 7 پروژه ورزشی در شهرستان بندر خمیر

با حضور استاندار هرمزگان، 7 طرح ورزشی در سطح شهرستان بندرخمیر مورد بهره برداری قرار گرفت.

این طرح ها شامل زمین چمن مصنوعی بزرگ رویدر و زمین چمن در روستاهای گری شیخ، کرمران، انگوران، چاهرو و کهورشاد و همچنین پروژه تعمیر و تجهیز سالن خانه تنیس قهرمانی شهرستان خمیر بود.

همچنین به نمایندگی از این 7 طرح، استاندار هرمزگان با حضور در روستای کهورشاد، زمین چمن مصنوعی این روستا را افتتاح کرد، اعتبار کلی این پروژه ها 12 میلیارد تومان بود.

طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد

آغاز عملیات اجرایی مجتمع مسکونی 48 واحدی پزشکان بندر خمیر

با حضور استاندار هرمزگان کلنگ احداث مجتمع مسکونی 48 واحدی پزشکان شهرستان بندرخمیر بر زمین زده شد.

این پروژه مجمتع 48 واحدی بناست به صورت مشارکتی با همکاری خیرین و دولت در مدت دو سال ساخته شود. همچنین پد بالگرد اورژانس هوایی بیمارستان نیاپور بندر خمیر نیز کلنگ زنی شد.

46

طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح آبرسانی به بخش های کهورستان و رویدر آغاز شد"، کلیک کنید.