نخبه پروری، شاخص مهم اصفهان/سخت ترین سفر کاری ام را داشتم

نخبه پروری، شاخص مهم اصفهان/سخت ترین سفر کاری ام را داشتم

cmsd/اصفهان معاون توسعه امور بانوان وزارت ورزش وجوانان گفت: اصفهان استانی است که بخش اعزم صندلی های اجرایی و مدیریت کشور را در اختیار دارد. نخبه پروری از شاخص های مهم این استان است.

مریم کاظمی پور امروز (شنبه، 5 خرداد ماه) در آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن تسلیت شهادت ریاست جمهوری و هییت همراه، اظهار کرد: امروز سخت ترین ماموریت کاری من با توجه به فقدان رییس جمهور است. از جمع 36 سفر من در جایگاه معاونت توسعه ورزش بانوان این یکی از سخت ترین سفر کاری من است.

وی افزود: آیت الله رییسی معتقد بودند مشکلات و اختلاف نظرها باید در شبکه دولت حل شود و مدیران دولت گره گشایی کنند. حتماً در هر سفر استانی نشستی با جوانان و نخبگان داشتند و ریل گذاری صورت گرفته که به اندازه 2 دوره 4 ساله در این 3 سال انجام شد که ثمرات آن را خواهیم دید.

کاظمی پور تاکید کرد: در اصفهان هستیم، استانی که بخش اعزم صندلی های اجرایی و مدیریت کشور را در اختیار دارد. نخبه پروری از شاخص های مهم این استان است. این امر کار دولت را در استان اصفهان راحت می کند. 169 پروژه عمرانی نو و نیمه ساز در اصفهان داریم که 90 پروژه افتتاح شده است.

او در خصوص معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: این معاونت نه به لحاظ تفکیک جنسیتی بلکه به واسطه تفکیک ماموریتی اختصاصی برای بانوان تشکیل شده است. دغدغه مندی جامعه برای سلامت و بهره مندی از امکانات به شکل عدالت محور از نگاه های ویژه این معاونت است.

معاون توسعه امور بانوان وزارت ورزش با بیان اینکه دو برنامه اصلی وزارت ورزش در دولت سیزدهم برنامه آمایش سرزمینی و برنامه ملی پیشرفت ورزش است، گفت: فازهای اول و دوم این پروژه آمایش انجام شده.

90 هزار نقطه در راستا عادلانه تقسیم شدن مشخص شده و امیدوارم مدیرکل جدید ادامه دهنده این راه در اصفهان درخور شان این استان باشند. در حوزه اقدامات کاملا سلیقه ای قدمی برداشتند، اما زمانی کمک می کند که وضعیت ورزش کشور را ارتقا دهد. این اتفاق نیفتاده زیرا به صورت جزیره ای انجام شده و باید با خط مشی و سیاست گذاری واحد انجام شود که وظیفه هر دستگاه مطابق آن انجام شود. اجرایی شدن آن منوط به پای کار بودن مدیران کل ورزش و جوانان کشور است.

کاظمی پور در پایان ادامه داد: با برنامه های اداره کل اصفهان و معاونت بانوان این استان، توانستند به عنوان بهترین عملکرد در حوزه ورزش بانوان بدرخشند.

پایان خبر cmsd 

نخبه پروری، شاخص مهم اصفهان/سخت ترین سفر کاری ام را داشتم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخبه پروری، شاخص مهم اصفهان/سخت ترین سفر کاری ام را داشتم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخبه پروری، شاخص مهم اصفهان/سخت ترین سفر کاری ام را داشتم"، کلیک کنید.