حضور مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت حماسه آفرید

حضور مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت حماسه آفرید

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به حماسه آفرینی مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت این حضور را به معنای قدردانی از زحمات خستگی ناپذیر این عزیزان عنوان کرد.

به گزارش cmsd، سردار احمدرضا رادان ضمن تسلیت شهادت رییس جمهور و هییت همراه به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت ایران، اظهار داشت: مردم بزرگوار در یک بدرقه میلیونی در مراسم تشییع شهدای خدمت که توسط ستاد برگزاری اعلام شده بود، حضور یافتند و مسایل امنیتی انتظامی با همکاری و تلاش کارکنان انتظامی و سایر دستگاه ها به خوبی انجام شد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در کنار برقرارکنندگان نظم و امنیت در تمام شهرهایی که میزبان شهدای خدمت بودند، حماسه آفرید، تصریح کرد: حفظ امنیت، وظیفه خطیری است که باید در حق مردم انجام داد ان شاءالله تا پایان مراسم تشییع در شهرهای مختلف و خاکسپاری با تلاش جان بر کفان امنیت شاهد ادامه حماسه قدردانی مردم از شهدای خدمت خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری پلیس، فرمانده کل انتظامی کشور با گرامی داشت یاد و خاطره رییس جمهور فقید وی را معیار خدمت خواند و به بیان ویژگی های بارز شهید “آیت الله رییسی” پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار تنها رییس جمهور نبودند بلکه برادری بودند در کنار کارکنان انتظامی که با اشراف کاملی که نسبت به وظایف فرماندهی انتظامی کشور داشتند همواره یاریگر پلیس و ماموریت های آن بودند.

پایان خبر cmsd

حضور مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت حماسه آفرید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت حماسه آفرید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور مردم در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت حماسه آفرید"، کلیک کنید.