بارش باران و مه گرفتگی در جاده های این 12 استان

بارش باران و مه گرفتگی در جاده های این 12 استان

به گزارش cmsd، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران و مه گرفتگی در جاده های 12 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با cmsd در تشریح وضعیت جوی جاده های کشور گفت: در برخی محورهای استان های مازندران، گلستان، قزوین، گیلان و خراسان شمالی بارش باران گزارش شده است.

وی با اشاره به مه گرفتگی افزود: همچنین در برخی از محورهای استان های البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، سمنان، قزوین، مازندران، همدان و گلستان مه گرفتگی اعلام شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره جاده های شمالی کشور ادامه داد: تردد در محور هراز، فیروزکوه، چالوس، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت روان است اما بارش باران و مه گرفتگی در این محورها داریم.

شیرانی درباره وضعیت ترافیکی سایر جاده ها گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج، کرج – تهران محدوده های پل کلاک و وردآورد و در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین است.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام محور در حال حاضر مسدود است؛ افزود: محور شریانی خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا به رانندگان توصیه کرد که در مه گرفتگی جاده ها، از چراغ های مه شکن و نور بالای خودرو خود استفاده کرده و با صبر بیشتری رانندگی کنند. همچنین رعایت فاصله طولی مناسب و استفاده از برف پاک کن در روزهای بارانی باید مدنظر رانندگان قرار گیرد.

شیرانی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

47236

بارش باران و مه گرفتگی در جاده های این 12 استان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران و مه گرفتگی در جاده های این 12 استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران و مه گرفتگی در جاده های این 12 استان"، کلیک کنید.