مهم ترین شاخصه شهید رییس خداخواهی بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

مهم ترین شاخصه شهید رییس خداخواهی بود - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، مولانا علیرضا یعقوبی عصر سه شنبه در محفل انس با قرآن کریم که به یاد شهدای خدمت، شهید آیت الله رییسی و همراهان ایشان در مسجد جامع اهل سنت تایباد برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای تاریخ اسلام تا کنون، جامعه اسلامی حوادث تلخ و شیرین زیادی را تجربه کرده است، وقتی بت پرستان فشار را بر پیامبر اسلام (ص) افزایش دادند، خداوند فرمان هجرت صادر کرد. در سفری یکی از سفرای رسول اکرم (ص) در مقابل نجاشی، پیام اسلام را ابلاغ می کند و با حمایت پادشاه حبشه و منطق و عقلانیت سیدنا جعفر (رض)، سرزمین حبشه آماده پذیرش اسلام شد.

امام جمعه روستای سمنگان بخش میان ولایت تایباد افزود: در سوی دیگر در شعب آبی طالب سنگین ترین دردها بر دل مبارک پیامبر اسلام (ص) اثر گذاشت، اما این واقعه آمادگی ایجاد حکومت اسلامی را به وجود آورد. آنچه بیان شد نشان می دهد به یقین پس از هر رنج و زحمتی، خدای متعال آسایش را برای جامعه اسلامی مهیا خواهد کرد.

وی گفت: در عمر نزدیک به پنجاه سال از انقلاب اسلامی ایران که به دست امام خمینی (ره) پایه ریزی شد، تلخی های بسیاری را تحمل کردیم، از جنگ تا ترور و تحریم، اما پیامد همه این سختی ها تثبیت نظام اسلامی و استحکام و تقویت جبهه مقاومت بود.

مولانا یعقوبی تاکید کرد: پیامد ترور شهید سلیمانی، طوفان الاقصی بود و امروز به صراحت اعلام می کنند اشتباه ما ترور شهید سلیمانی بود، ما معتقد هستیم هر اتفاقی تلخی برای مسلمانان رخ می دهد، خداوند جایگزین بهتری عنایت می کند.

یک عالم اهل سنت تایباد اضافه کرد: شهادت رییس جمهور مملکت در لحظه خدمت به مردم، نشان می دهد منش او چیست، در طول 5 دهه انقلاب کمتر ریاست جمهوری را چنین سراغ داریم که حتی خستگی را خسته کند. این شخصیت فقید شاخصه های مهمی دارد.

وی در خصوص شاخصه های رییس جمهور شهید گفت: مهمترین شاخصه شهید آیت الله رییسی، خداخواهی و خداباوری ایشان بود، در طول دوران زندگی این شخصیت بزرگوار این ویژگی بسیار روشن است و به همین دلیل خداوند بالاترین مزد را به او داد و شهید از دنیا رفت.

مولانا یعقوبی گفت: یکی از نتایج مهم دوران ریاست جمهوری آیت الله رییسی، بنیان دولت مردمی است که در گذشته کمتر بود و نتیجه دوم تقویت محور مقاومت بود، ایشان با کلام صریح پیام اسلام را در صحنه های داخلی و خارجی رساند و باعث تقویت محور مقاومت شد.

مهم ترین شاخصه شهید رییس خداخواهی بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهم ترین شاخصه شهید رییس خداخواهی بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهم ترین شاخصه شهید رییس خداخواهی بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.