مراسم وداع با «شهدای خدمت» امشب در مصلی تهران برگزار می شود

زارع در نشست خبری:

مراسم وداع با «شهدای خدمت» امشب در مصلی تهران برگزار می شود

سخنگوی ستاد اجرایی مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در تهران، گفت: امشب از ساعت 20 در مصلی تهران مراسم وداع با شهدای خدمت برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری cmsd، «ساسان زارع» سخنگوی ستاد اجرایی مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در تهران در تشریح برنامه های مراسم تشییع، گفت: بعد از اتفاقات اخیر ستادی تشکیل شده تا مراسم تشییع شهدای خدمت را راهبری کند و بنده در خصوص مراسم های اصلی تهران و وداع با پیکرهای این شهدا بزرگوار اطلاع رسانی می کنم.

وی افزود: امشب از ساعت 20 در مصلی تهران مراسم وداع برقرار خواهد بود. ضمن آنکه قبل از آن برای زیارت و وداع مردم، پیکرها به قم می رود و بعد به تهران می آید.

زارع با بیان به آنکه به دلیل استقبال مردم و بزرگان هنوز سخنرانان مراسم مشخص نشدند، تاکید کرد: قرایت قرآن، مداحی روضه خوانی توسط مداحان بزرگ کشور و سخنرانی با حضور خانواده های شهدای بزرگوار خواهد بود و از مردم تهران دعوت می کنیم به مراسم آمده و از مراسم فیض ببرند.

وی ادامه داد: هماهنگی های لازم با پلیس راهور و شهرداری صورت گرفته است، لذا مترو و مسیرهای منتهی به مصلی تهران در دسترس و فعال خواهد بود. تعداد و ساعت خدمات رسانی مترو برای استفاده مردم بیشتر شده است.

مراسم نماز بر پیکرها به امامت حضرت آقا فردا برگزار می شود

سخنگوی ستاد اجرایی مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در تهران در خصوص مراسم اقامه نماز بر پیکر شهدا، اظهار کرد: فردا مراسم نماز بر پیکرها به امامت حضرت آقا برگزار می شود.

وی ادامه داد: از ساعت 5٫30 صبح درب های دانشگاه تهران به جز در جنوبی روی مردم باز خواهد بود و مراسم رسمی از ساعت 7 آغاز می شود.ضمن آنکه نماز راس ساعت 9 صبح به امامت رهبر معظم انقلاب خوانده می شود. گفتنی است به اقتضا نماز میت نیازی به cmsd و زیرانداز نبوده و مردم می توانند به سهولت به نماز بایستند.

زارع اذعان کرد: پروتکل های خودرویی مراسم مانند سایر مراسم ها مثل 22 بهمن و روز قدس است. در عین حال که مراسم بدرقه پیکرها بعد از نماز در خیابان آزادی برقرار است. از سویی دسترسی ها از طریق مترو و ایستگاه های متعدد آن در طول مسیر برای مردم امکان پذیر هم است.

وی گفت: برای حضور و استقبال مردم از استان های همجوار تمهیدات لازم اتخاذ شده است، لذا با هماهنگی امور مساجد تهران و تبلیغات، امکان اسکان و پذیرایی برای مردم در مساجد همجوار مسیرها در نظر گرفته شده و تدابیر لازم اندیشیده شده است.

زارع با اشاره به مجاهدت ها و خدمات جهادگونه رییس جمهور شهید و همراهان، عنوان کرد: از همه مردم و نیز اهالی رسانه خواستارم برای مراسم تشییع پیکرها از هیچ تلاش حضور و کمکی مضایقه نکنند.

مراسم وداع با «شهدای خدمت» امشب در مصلی تهران برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم وداع با «شهدای خدمت» امشب در مصلی تهران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم وداع با «شهدای خدمت» امشب در مصلی تهران برگزار می شود"، کلیک کنید.