مهدی تاج: شهید رییسی نگاه ویژه ای به فوتبال در مناطق محروم داشت – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

مهدی تاج: شهید رییسی نگاه ویژه ای به فوتبال در مناطق محروم داشت - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال درباره شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هیات همراه در سفر به استان آذربایجان شرقی گفت: شهادت ریاست محترم جمهور را به همه مردم شهیدپرور ایران به ویژه جامعه فوتبال تسلیت می گویم. او هرسال چندین نوبت با اهالی فوتبال ملاقات داشت و در ملاقات با مجموعه مسیولان فوتبال توصیه هایی به ویژه در امر جوانان و رسیدگی به مناطق محروم در مورد این رشته می کرد.

وی افزود: آخرین باری که با رییسی ملاقات داشتیم، چند روز قبل بود. ایشان تیم ملی فوتبال ساحلی را برای کسب رتبه سوم جهان مورد تفقد قرار داده و هدایا و لوح تبریکی را به این تیم تقدیم کردند. برای فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و بانوان نیز همین امسال پیام هایی برای او دریافت کردیم که نشان می دهد با توجه به گستردگی حوزه فوتبال، عنایت خاصی به آن داشتند.

رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: شهید امیرعبداللهیان نیز مکرر با مجموعه فوتبال جلساتی داشت. هر اعزامی داشتیم به شکلی به استحضارش می رساندیم و او هم به همه سفارت خانه ها توصیه می کرد که به ما کمک کنند. برای موضوع VAR که خیلی ارتباطی به وزیر خارجه نداشت، به رییس کل بانک مرکزی زنگ زد و درخواست کرد کمال همکاری را با من داشته باشند زیرا می گفت موضوع مهمی برای کشور است.

تاج ادامه داد: آخرین بار هم برای سفر به تایلند با آن شهید صحبت کردیم. او به وزارت خانه ما در تایلند سفارش کرد کمال همکاری را با تیم ما داشته باشند.

وی ادامه داد: در زمان تصدی مالک رحمتی در سازمان خصوصی سازی هم جلسات بسیار خوبی با او برای واگذاری استقلال و پرسپولیس داشتیم. در آن دوره اتفاقات خوبی افتاد و زمینه خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس هم از همان زمان فراهم شد.

رییس فدراسیون فوتبال به شهادت ججت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز نیز اشاره کرد و از نگاه ویژه او به فوتبال در این شهر پرداخت و گفت: مدتی قبل با آیت الله آل هاشم جلسه ای در تبریز درمورد موانع برگزاری بازی های فوتبال در تبریز داشتیم. ایشان دستور دادند زیرساخت های ورزشگاه یادگار امام را تقویت کنیم تا همه افراد بتوانند تماشاگر بازی ها در این استادیوم باشند. او علاقه خاصی به حوزه فوتبال و فوتسال داشت.

مهدی تاج: شهید رییسی نگاه ویژه ای به فوتبال در مناطق محروم داشت – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی تاج: شهید رییسی نگاه ویژه ای به فوتبال در مناطق محروم داشت – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی تاج: شهید رییسی نگاه ویژه ای به فوتبال در مناطق محروم داشت – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.