رییس صداوسیما شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت

رییس صداوسیما شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت

در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان در واقعه سقوط بالگرد در حوالی ورزقان استان آذربایجان شرقی، پیمان جبلی، رییس صداوسیما در پیامی این واقعه را تعزیت و تسلیت گفت.

به گزارش cmsd به نقل از روابط عمومی صداوسیما، متن پیام تسلیت پیمان جبلی بدین شرح است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون؛ شهادت خادم امام رضا(ع) و مردم ایران، آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان عزیزش را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، استوانه استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، بیت معزز آن شهیدان و مردم شهیدپرور و قدرشناس تسلیت و تعزیت می گویم. بی شک روایت خبر این شهادت برای رسانه ملی رخدادی سخت بود. همکارانم در سازمان صداوسیما با قلبی پرخون و دل هایی نگران، لحظه به لحظه این واقعه را به اطلاع مردم رساندند در حالی که خود، داغدار و اشک ریز بودند. بی شک فقدان آن سید بزرگوار که همواره توجه خاصی به رسانه ملی داشت و دیدار آن شهید عزیز از سازمان صداوسیما در 16 مرداد سال گذشته، خاطرات ماندگاری را ذهن اهالی رسانه به یادگار گذاشت، گواه این توجه خاص بود. از خداوند بزرگ می خواهیم به ما هم چون آن عزیز شهید، توفیق شهادت در راه خدمت به خود و مردم بدهد، شهادت موهبتی است که ایزد منان جز به خاصان خود عرضه نمی دارد و خوشا به حال سید محرومان و یارانش که مشمول این موهبت الهی شدند.»

به گزارش cmsd، بالگرد حامل آیت الله رییسی ظهر دیروز هنگام بازگشت از مراسم افتتاح چندین پروژه در مناطق مرزی شمال غربی کشور به تبریز در اطراف ورزقان دچار سانحه شد. در این سانحه، علاوه بر رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تیم پروازی و حفاظت همراه نیز به شهادت رسیدند.

پایان خبر cmsd

رییس صداوسیما شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس صداوسیما شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس صداوسیما شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفت"، کلیک کنید.