پیوست رسانه ای عملیات وعده صادق یکی از عوامل موفقیت بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

پیوست رسانه ای عملیات وعده صادق یکی از عوامل موفقیت بود - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، سردار محمد زهرایی ظهر شنبه گفت: عملیات طوفان الاقصی بیداری ملت ها و عملیات وعده صادق بیداری جنبش های دانشجویی را رقم زد و این به معنی آن است که حقیقت پنهان نشدنی است.

سردار زهرایی تاکید کرد: 80 سال مظلومیت مردم غزه مخفی ماند، اما با انجام عملیات طوفان الاقصی حقیقت از پشت ابر بیرون آمد.

وی افزود: یکی از دلایل اینکه دشمن نتوانست عظمت عملیات وعده صادق را منکر شود، پیوست های رسانه ای این عملیات بود که در داخل کشور انجام شده بود.

رییس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: قبل از شروع عملیات وعده صادق، رسانه های معتبر ملی در جریان انجام این عملیات قرار گرفتند و آمادگی خوبی در حوزه رسانه پیرامون این عملیات شکل گرفت.

سردار زهرایی تصریح کرد: امروز دشمن در تلاش است با استفاده از پیاده نظام رسانه ای خود، ظرفیت های اجتماعی نظام را کاهش دهد و در این شرایط ما باید با تمام توان، با این توطیه شوم مقابله کنیم .

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: ساخت 12 هزار مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشور فقط بخشی از خدمات نظام جمهوری اسلامی است.

سردار محمد زهرایی صبح امروز در رویداد جام رسانه امید اظهار داشت: ساخت 12 هزار مسکن برای نیازمندان تحت حمایت نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) در کشور فقط بخشی از خدمات نظام جمهوری اسلامی بوده که باید برای جامعه بازگو شود.

وی با اشاره به تجربه های دروغ پراکنی های رسانه های معاند عنوان کرد: جریان سازی خبری نیاز کشور برای جهاد تبیین است، زیرا جنگ روایت ها در دنیا شکل گرفته و امپراطوری رسانه ای غرب و آمریکا تمام قد برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی پای کار آمده اند.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور ابراز کرد: حقیقت یافتنی است نه بافتنی، اما معاندان در قالب زن، زندگی، آزادی یا مسایل غزه و دروغ های پرشمار فضای بافتنی ایجاد کردند که جریان سازی رسانه ای برای مقابله با این اقدام های ناجوانمردانه ضرورت دارد.

وی با اشاره به اینکه 80 سال درباره غزه کذب گفته شده است، افزود: نقشه های دشمن برآب شده است اما رسانه ها برای مقابله با این فتنه ها باید همچون گذشته هوشیار باشند. در کمتر از دو ماه در اغتشاشات سال 1402 بیش از 60 هزار دروغ گفته شد که اقدام هایی مانند جام امید رسانه به مقابله با این فتنه ها کمک می کند.

زهرایی، حادثه زلزله سرپل ذهاب را یادآور شد و افزود: حضور سپاه بیش از 30 استان کشور برای امدادرسانی جایی که پاهای نجاتگران تا زانو زیر گل بود را الگویی از تلاش ها در آن شرایط سخت بوده است، اما برخی رسانه ها با مطرح کردن موارد جزیی سعی در کمرنگ کردن این اقدام ها کردند.

وی همچنین به حضور سه هزار طلبه برای غسل متوفی های کرونایی پس از آموزش اشاره کرد و ادامه داد: این رویداد الگویی از خدمت در شرایط سخت است. راه اندازی هشت و هزار و 400 کارگاه تولید ماسک در دوران کرونا نمونه دیگری از اهمیت همبستگی در شرایط سخت دانست و افزود: نقش رسانه ها در مدیریت افکار عمومی مبتنی بر واقعیت و عقلانیت بر کسی پوشیده نیست.

زهرایی بیان کرد: ساخت 12 هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور و اجرای 20 هزار پروژه محرومیت زدایی نمونه ای از خدمات انقلاب اسلامی است که در صورت جریان سازی می تواند کمک زیادی برای رضایت هموطنان باشد. خیزش ملت ها و دانشجویان درباره مساله غزه نمونه ای از موفقیت گفتمان نظام جمهوری اسلامی است.

پیوست رسانه ای عملیات وعده صادق یکی از عوامل موفقیت بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیوست رسانه ای عملیات وعده صادق یکی از عوامل موفقیت بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیوست رسانه ای عملیات وعده صادق یکی از عوامل موفقیت بود – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.