آشوبی: استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شانس برابر دارند

آشوبی: استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شانس برابر دارند

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه استقلال و پرسپولیس با یک اختلاف امتیاز پیش می روند پیش بینی تیم قهرمان کار سختی است و به نظر می رسد هر دو تیم برای قهرمانی شانس برابر دارند.

فرزاد آشوبی در گفت وگو با cmsd، در ارزیابی از عملکرد پرسپولیس در سه بازی باقی مانده و اینکه از بین استقلال و پرسپولیس شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟ اظهار کرد: در سه بازی باقی مانده شرایط هر دو تیم تغییر پیدا می کند و پیش بینی اینکه کدام یک شانس زیادی برای قهرمانی دارد کار سختی است و بستگی به لغزش تیم ها در ادامه لیگ دارد، هر تیمی که در سه بازی باقی مانده دچار لغزش شود شانس قهرمانی خود را از دست خواهد داد. البته پرسپولیس فرم خیلی خوبی پیدا کرده و به شخصه به این تیم امیدوار هستم.

وی گفت: در نیم فصل اول تیم ها به ویژه استقلال و پرسپولیس با فراز و نشیب زیادی روبرو بودند اما در نیم فصل دوم پرسپولیس با بازیکنانی که جذب کرد شرایط آن متفاوت از نیم فصل اول شد و تغییرات در مجموع به نفع پرسپولیس بود و فرم آن را بهتر کرد. البته نتایج استقلال هم قابل دفاع است و در نیم فصل دوم این تیم نیز عملکرد موفق تری داشت به گونه ای که شانه به شانه پرسپولیس در حال حرکت است و برای قهرمانی می جنگد. این رقابت پایاپای سبب شده لیگ در نیم فصل دوم جذاب تر و پیش بینی تیم قهرمان سخت تر شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس اکنون ضعف خاصی دارد یا خیر؟ افزود: شاید در نیم فصل اول در فاز هجومی مشکل داشت اما در نیم فصل دوم با جذب چند بازیکن تاثیرگذار از جمله اورونوف و عیسی آل کثیر اتفاقات خوبی در پرسپولیس رخ داد و روند بازی های پرسپولیس بهتر شد. البته مصدومیت پورعلی گنجی و یاسین سلمانی که اثرگذاری زیادی در موفقیت پرسپولیس داشتند در ادامه بازی ها سبب شد پرسپولیس فشار زیادی را در نبود این دو بازیکن تحمل کند. در نیم فصل دوم شرایط پرسپولیس بهتر شد و روند بازی ها جذاب تر و تماشاگرپسندتر شد.

آشوبی گفت: اگر پرسپولیس در سه بازی باقی مانده دچار اشتباه نشود دوباره می تواند جام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

وی در پایان در ارزیابی از عملکرد سایر تیم های لیگ برتر اظهار کرد: لیگ مثل سال های گذشته از کیفیت خیلی بالایی برخوردار نبود اما حضور مربیان جوان سبب شده بود لیگ، شکل فنی بهتری پیدا کند و شاهد بازی های جذاب تری باشیم.

پایان خبر cmsd

آشوبی: استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شانس برابر دارند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آشوبی: استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شانس برابر دارند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آشوبی: استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی شانس برابر دارند"، کلیک کنید.