رییس فدراسیون فوتبال ایران با همتای فلسطین دیدار کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

رییس فدراسیون فوتبال ایران با همتای فلسطین دیدار کرد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج،در حاشیه برگزاری هفتاد و چهارمین اجلاس فیفا با همتای خود از کشور فلسطین دیدار کرد.

رییس فدراسیون فوتبال ایران ضمن محکومیت حملات رژیم غاصب صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین گفت: کشورتان را پاره تن خودمان می دانیم. این هم برای فرد من نیست بلکه تمام مسیولان و ملت جمهوری اسلامی چنین برداشتی دارند. رژیم غاصب جنایاتی را انجام داده و می دهد که در تاریخ همواره بی سابقه بوده است کع بشریت چنین چیزی را ندیده بود.

وی با اشاره به اینکه اسراییل حتی به فوتبال فلسطین هم رحم نکرده است افزود: 218 فوتبالیست فلسطینی را به شهادت رسانده اند. زمین های چمن را با خمپاره و بمب های خود متروکه کرده اند و تبسم را از روی لبان آحاد ملت فلسطین برداشته اند. آنها حتی به کتاب ها هم رحم نکرده و سوزانده اند.

تاج تاکید کرد: به طور مستمر با مسیولان فیفا در ارتباط هستیم و این حملات غیر بشردوستانه را محکوم کرده و می کنیم و با قاطعیت به راهمان ادامه می دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال فلسطین با تشکر از حمایت های بی دریغ مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال ایران و نایب رییس AFC از ملت فلسطین در عرصه فوتبال گفت:از اینکه شما در حال حمایت از ملت فلسطین هستید نهایت تشکر را دارم. رژیم صهیونیستی تنها یک هدف دارد و آن هم پاک کردن اسم فلسطین از روی نقشه است. قبلا زیرکانه چنین اهداف شومی داشت اما حالا کاملا بی شرمانه آن را انجام می دهد.

وی افزود:من صمیمانه ترین تقدیرها را از شما فدراسیون فوتبال ایران و مسیولان جمهوری اسلامی دارم و امیدوارم پشتیبانی جهانی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین وجود داشته باشد.

رییس فدراسیون فوتبال ایران با همتای فلسطین دیدار کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس فدراسیون فوتبال ایران با همتای فلسطین دیدار کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس فدراسیون فوتبال ایران با همتای فلسطین دیدار کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.