وزیر کشور: آب، برق و گاز در همه جای استان مشهد مقدس وصل است/ بارش های مشهد در 50 سال اخیر بی سابقه بوده

پس از بازدید میدانی صورت گرفت؛

وزیر کشور: آب، برق و گاز در همه جای استان مشهد مقدس وصل است بارش های مشهد در 50 سال اخیر بی سابقه بوده

احمد وحیدی در جلسه با مسیولان شهر مشهد مقدس گفت: آب و برق گاز در همه جای استان وصل است. هشدارهای لازم، بازدیدهای میدانی و توقف حرکت در جاهایی که احساس خطر دارد توسط پلیس راهور تا روز شنبه اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری cmsd، احمد وحیدی، وزیر کشور که برای بررسی وضعیت مشهد مقدس که خیابان های این شهر بر اثر بارندگی حدود 40 میلیمتری دچار آب گرفتگی و در بعضی نقاط سیل شده بود وارد این شهر شده بود در جلسه با مسیولان استانی اظهار کرد: آب و برق گاز در همه جای استان وصل است. هشدار های لازم، بازدید های میدانی و توقف حرکت در جا هایی که احساس خطر دارد توسط پلیس راهور تا روز شنبه اتفاق خواهد افتاد.

وحیدی ادامه داد: حجم بارش باران در عرض نیم ساعت گفته می شود 38 میلیمتر بوده در یک دوره 50 ساله کم سابقه بوده است. با وجود همه اینها غیر از تلفاتی و جانباختگانی که داده ایم باید چاره جویی کرد.

وزیر کشور تاکید کرد: 3 نفری که در خانه بودند (2 کودک و یک پیر زن)، چون تنها بودند و کسی را نداشتند به موقع خبردار کند و منزل آنها نیز در محل ناپایدار بود که با هماهنگی استاندار باید این مکان های ناپایدار در استان هرچه سریعتر تعیین تکلیف شوند.

وزیر کشور: آب، برق و گاز در همه جای استان مشهد مقدس وصل است/ بارش های مشهد در 50 سال اخیر بی سابقه بوده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر کشور: آب، برق و گاز در همه جای استان مشهد مقدس وصل است/ بارش های مشهد در 50 سال اخیر بی سابقه بوده" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر کشور: آب، برق و گاز در همه جای استان مشهد مقدس وصل است/ بارش های مشهد در 50 سال اخیر بی سابقه بوده"، کلیک کنید.