اجرای طرح آموزشی یاوران برق ویژه مدارس ابتدایی استان سمنان در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

اجرای طرح آموزشی یاوران برق ویژه مدارس ابتدایی استان سمنان در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

به گزارش خبرگزاری cmsd استان سمنان ،مهدی پاک طینت اظهار کرد: بکارگیری مستقیم ظرفیت دانش آموزان در جهت مدیریت مصرف برق در بخش مدارس و خانگی، استفاده از ظرفیت برخط موجود برای ترغیب نسل آینده در مدیریت مصرف انرژی و سرمایه گذاری همزمان برای افزایش سواد انرژی و تغییر رفتار مصرفی دانش آموزان از اهداف اصلی این طرح آموزشی می باشد.

وی گفت: در این طرح سعی شده است تا از ظرفیت تمامی ارگان مدارس استفاده شود و از دانش آموزان به عنوان همیاران انرژی و از مدیران مدارس به عنوان سفیران انرژی توقع می رود در پایان این طرح مدیریت مصرف مدارس و خانه دانش آموزان رابه انجام برسانند.

پاک طینت افزود: روش های استفاده از نور طبیعی، ساعات اوج مصرف برق، برچسب انرژی، روش های استفاده صحیح و بهینه از لوازم برقی، استفاده از لامپ های کم مصرف پربازده، عدم استفاده از روشنایی غیرطبیعی در مواقع غیرضروری و رعایت نکات ایمنی از جمله موارد آموزشی به دانش آموزان در این طرح است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان مقطع ابتدایی از بهترین پایه ها برای هرگونه آموزش ها علی الخصوص در زمینه مدیریت مصرف انرژی هستند خاطرنشان ساخت: در سال گذشته براساس تفاهم نامه منعقده بین شرکت واداره کل آموزش و پرورش استان سمنان این طرح به انجام رسیده و انتظار می رود این برنامه برای سال جاری نیز استمرار داشته باشد.

اجرای طرح آموزشی یاوران برق ویژه مدارس ابتدایی استان سمنان در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای طرح آموزشی یاوران برق ویژه مدارس ابتدایی استان سمنان در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای طرح آموزشی یاوران برق ویژه مدارس ابتدایی استان سمنان در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان"، کلیک کنید.