دفاع وزیر کشور از بدرفتاری مامور گشت ارشاد با یک زن در خیابان مطهری

دفاع وزیر کشور از بدرفتاری مامور گشت ارشاد با یک زن در خیابان مطهری

به گزارش cmsd، وزیر کشور دولت سیزدهم با اشاره به ویدیوی منتشر شده از برخورد نیروهای گشت ارشاد با یک خانم گفت: در این مورد خاص آنچه توسط عزیزان فراجا اتفاق افتاده این بوده است که خانمی که به او تذکر داده شده، ضمن مقاومت در برابر اجرای قانون، اقدام به برهنه کردن خود کرده است که با پتویی ایشان را جمع کرده و طبق ضوابط عمل کرده است اما آنچه از این اتفاق رسانه ای شده طوری دیگر بوده است.

cmsd در خبری نوشت: احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه جلسه هفتگی هییت دولت در جمع خبرنگاران گفت: اخیراً برخی تلاش کردند با انتخاب گزینشی از مطلبی، انتخابات را زیر سوال ببرند.

وی ادامه داد: در آن مطلب مطرح شده بود که “مردم شریف ایران حماسه آفریدند” و برخی سعی کردند این جمله را به مرحله دوم انتخابات ربط بدهند و راجع به آن اظهارات متفاوتی کردند؛ اما واقعیت این است آنچه مطرح شد راجع به کل انتخابات بود.

وحیدی تاکید کرد: انتخاباتی را در بالاترین سطح امنیت و سلامت با رقابت خوب و مشارکت ارزشمند مردم شاهد بودیم.

پیش از این وحیدی در فضای شبکه اجتماعی ایکس به مسیله انتخابات پرداخته بود که با برخی حواشی روبه رو شد.

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درخصوص انتشار فیلم استفاده گشت ارشاد از پتو، گفت: بحث کلی این است که طبیعی است در هر کاری اگر هر ماموری تخلفی کند، با او برخورد شود اما آنچه شنیدم در فضای مجازی راجع به یک مورد خاص پخش شده است، اتفاقاً در این مورد خاص آنچه توسط عزیزان فراجا اتفاق افتاده این بوده است که خانمی که به او تذکر داده شده، ضمن مقاومت در برابر اجرای قانون، اقدام به برهنه کردن خود کرده است که نیروی انتظامی با پتویی ایشان را جمع کرده و طبق ضوابط عمل کرده است اما آنچه از این اتفاق رسانه ای شده طوری دیگر بوده است.

وحیدی تاکید کرد: باید از تقطیع حرفها و به انحراف بردن موضوعات و به حاشیه بردن تلاش های قانونی فراجا و منفعل کردن او جلوگیری کرد. ایستادن در برابر قانون و جلوگیری از اجرای قانون کاری تقبیح شده است، البته طبیعتاً اگر موردی بود که واقعاً ماموری اشتباهی داشت، بیش از همه و قبل از همه فراجا باید به این مورد رسیدگی کند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اجرای نرخ های جدید جرایم رانندگی، بیان کرد: کار رسیدگی به این امر در دولت تمام شده است.

233217

دفاع وزیر کشور از بدرفتاری مامور گشت ارشاد با یک زن در خیابان مطهری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دفاع وزیر کشور از بدرفتاری مامور گشت ارشاد با یک زن در خیابان مطهری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دفاع وزیر کشور از بدرفتاری مامور گشت ارشاد با یک زن در خیابان مطهری"، کلیک کنید.