بازداشت عامل سرقت از چندین خانه در تهران

بازداشت عامل سرقت از چندین خانه در تهران

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 6 سارق حرفه ای منزل در تهران خبر داد.

به گزارش cmsd، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت از خانه ای در مرکز شهر تهران رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حاکی از آن بود که شش مرد جوان ابتدا خانه موردنظر را شناسایی کرده و سپس در یک زمان مناسب با شگرد تخریب در وارد منزل شده و اقدام به سرقت وسایل با ارزش کرده اند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در نخستین گام با بهره گیری از شیوه های کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها به خانه های زیادی در تهران دستبرد زده اند. کارآگاهان پس از کشف این سرنخ در پرونده با روش های علمی و بررسی های موشکافانه مخفیگاه متهمان را در مهرشهر و کمالشهر در استان البرز مورد شناسایی قرار داده و پس از اخذ هماهنگی های لازم با مرجع قضایی آنها را در جریان یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی های اولیه از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه از جمله، طلاجات، جواهرات، تلویزیون، فرش و … نیز کشف شد. افزود: متهمان پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان بازجویی های اولیه به جرم خود مبنی بر سرقت از خانه های شهروندان در مرکز تهران اعتراف کردند.

به گفته ولیپور گودرزی با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایان خبر cmsd

بازداشت عامل سرقت از چندین خانه در تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عامل سرقت از چندین خانه در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عامل سرقت از چندین خانه در تهران"، کلیک کنید.