سمیعی: می توانیم 800 دقیقه درباره پرسپولیس فیلم بسازیم

سمیعی: می توانیم 800 دقیقه درباره پرسپولیس فیلم بسازیم

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ فرشید سمیعی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: به اتهاماتی که به باشگاه استقلال وارد می شود، ما واکنش نشان نمی دهیم. باشگاه استقلال یک باشگاه معمولی نیست و پرافتخارترین باشگاه ایرانی در آسیاست و هر افتخاری هست باشگاه استقلال کسب کرده. در دهه 30 زمانی که استقلال قهرمانی کسب می کرد بسیاری از باشگاه فعالیت نداشتند، به همین دلیل شان باشگاه استقلال در پاسخ دادن باید رعایت و هر حمله ای نباید پاسخ داده شود. این به آن معنی نیست که صبر باشگاه استقلال ابدی باشد و هیچ پاسخی در میان نباشد.

به نقل از cmsd وی ادامه داد: یک مصوبه ای را هییت رییسه فدراسیون فوتبال در مورد بیانیه ها و مصاحبه های غیرمسیولانه تصویب کرد که جرایم سنگینی در نظر گرفته شد. جای تعجب است که برخی از باشگاه ها فکر می کنند فراقانونی هستند و هیچ وقت شامل قانون نمی شوند و خیلی قشنگ قانون را به تمسخر و استهزا می گیرند. از هفته گذشته مصاحبه ها شروع شد و بیانیه هایی دادند، ولی متاسفانه دیدیم که هیچ واکنشی از قانون گذار صورت نگرفت.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به اینکه هر دو باشگاه معتقدند اشتباهات به نفع رقیب شان است، خاطر نشان کرد: همان زمان که دو فصل پیش قهرمان شدیم درخواست دادیم که یک تیم کارشناسی بی طرف سه فصل اخیر را بررسی کند و ببینیم کدام تیم است که از داوری ها متنفع می شود و کدام تیم متضرر. شما مطمین باشید که استقلال همواره جزو متضررین تیم ها از اشتباهات داوری بوده است.

سمیعی راجع به آرای کمیته انضباطی تصریح کرد: ما هیچ وقت به خودمان اجازه ندادیم که درباره آرای کمیته انضباطی نظر بدهیم. واقعاً توقع نداشتم که وقتی ما سکوت کردیم در مورد فحاشی به توپ جمع کن ها، توهین به جایگاه تیم ملی در اردوی تیم ملی و همین طور در خصوص کتک زدن هواداران در پای اتوبوس و درباره چیزی که به ما ربط نداشت اظهارنظر نکردیم و قانونمداری رعایت کردیم، الان بقیه بیایند درباره ما اظهارنظر کنند. آرای انضباطی نشان می دهد که چه کسانی ممکن بود دچار محرومیت های مادام العمر شوند، اما نشدند. به هیچ عنوان قبول ندارم که آرای کمیته انضباطی درباره استقلال مهربانانه بوده، بلکه سختگیرانه بوده است. اگر قرار بر این است که لب خوانی ها را ملاک قرار دهیم باید حداقل هر هفته 50 محروم داشته باشیم! اگر قرار است برای استقلال اینقدر سختگیری شود باید برای همه تیم ها باشد.

وی درباره آخرین وضعیت حضور حجازی در تیم استقلال گفت: کارهای اداری مربوط به آتیلا حجازی ادامه دارد و ان شاءالله انجام شود، در خدمت او خواهیم بود.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که بازی آخر آنها با پیکان کجا انجام می شود، تصریح کرد: از الان در حال تعیین تکلیف هستند که استقلال کجا بازی کند. متاسفانه برخی از رقیبان ما واژه ها را عوض کردند. اگر بازی با تیم پیکان چه در سال گذشته و چه در بازی رفت امسال مقابل هواداران خودشان چه در آزادی و چه در قزوین برگزار شود، عین عدالت است، اما اگر استقلال بخواهد در یک شهر دیگر مقابل هوادارانش با پیکان بازی کند عین ظلم می شود. این بازی با واژه هاست. همه می دانند که استقلال جوانمردانه بازی کرده و از چیزی منتفع نبوده است. این تیم هر قهرمانی را به دست آورده، زحمت کشیده و بیشترین عرق را ریخته است.

سمیعی در واکنش به این موضوع که برخی از کارشناسان داوری، معتقد بودند کرنر منجر به گل استقلال درست نبوده است، خاطرنشان کرد: از این صحبت ها زیاد می شود، من می گویم اگر بخواهیم داوری ها را رصد کنیم باید کل فصل را رصد کنیم که آیا یک تیم از اشتباه داوری منتفع شده است یا نه؟ ما اگر بخواهیم از اشتباهات داوری که برای پرسپولیس پیش آمده است فیلم بسازیم، هشت دقیقه نمی شود، بلکه 800 دقیقه زمان می برد.

257 251

سمیعی: می توانیم 800 دقیقه درباره پرسپولیس فیلم بسازیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سمیعی: می توانیم 800 دقیقه درباره پرسپولیس فیلم بسازیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سمیعی: می توانیم 800 دقیقه درباره پرسپولیس فیلم بسازیم"، کلیک کنید.