کنعانی: وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند

سخنگوی وزارت خارجه گفت وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند، یکی در نقب، یکی در گوآنتانامو و ابوغریب.

به گزارش cmsd، ناصر کنعانی در پیامی در شبکه ایکس نوشت نتایج تحقیقات انجام شده توسط “سی ان ان” نشان می دهد که نظامیان صهیونیست در یک مرکز بازداشت سرّی در النقب، اسرای فلسطینی را تحت شکنجه و آزار و اذیت قرار می دهند. حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند، یکی در نقب، یکی در گوآنتانامو و ابوغریب.

شبکه خبری سی. ان.ان در گزارشی از شرایط بازداشتگاه های رژیم صهیونیستی که اسرای فلسطینی در آنجا نگهداری می شوند اعلام کرد که زندانیان در این بازداشتگاه ها شکنجه می شوند.

کنعانی: وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند

این شبکه خبری از قول دو افشا کننده اسراییلی و یک پزشک فلسطینی که در زندان نقب بودند جزییاتی درباره شکنجه و سوءاستفاده از زندانیان به صورت فیزیکی و ضرب و شتم منتشر کرده است.

یکی از افشا کننده ها به سی.ان.ان گفت: « ضرب و شتم برای جمع آوری اطلاعات انجام نشده برای انتقام بوده، این اقدامات بابت مجازات عملیات طوفان الاقصی است.»

یکی دیگر از منابع اسراییلی عکس هایی را که در یک بازداشتگاه در «Sde Teiman»، در 30 کیلومتری مرز غزه گرفته است، به اشتراک گذاشت که نشان می دهد حدود 100 مرد با چشم بند و لباس های ورزشی خاکستری در محوطه ای که که به شدت روشن بوده و با سیم خاردار محصور شده است، حضور دارند.

در این گزارش همچنین از یک پزشک فلسطینی نقل شده که گفت، نگهبانان Sde Teiman به صورت مرتب سگ ها را زمانی که زندانیان خواب بودند، آزاد می کردند که این به نوعی «شکنجه شبانه» نامیده می شود.

این گزارش همچنین شامل یک مدل ویدیویی سه بعدی از یک بیمارستان صحرایی در این مرکز است، جایی که به گفته شاهدان، اسرای زخمی فلسطینی با دستبند در حالی به تخت ها بسته شده اند، پوشک دارند و با نی تغذیه می شوند.

نیروهای رژیم صهیونیستی این اتهامات را در گزارش سی.ان.ان رد کرده و تاکید دارند که این موارد مورد بررسی قرار می گیرد.

پایان خبر cmsd

کنعانی: وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنعانی: وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنعانی: وزارت حقوق بشر آمریکایی و صهیونیستی دو روی یک سکه اند"، کلیک کنید.