اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد

اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد

سرمربی آبی اناری ها اعتراف کرد که اشتباه تاکتیکی او باعث شد تا امتیازات زیادی از دست دهند.

به گزارش cmsd، بارسلونا یک فصل ناامید کننده را با ژاوی تجربه کرد.

آبی اناری ها در رقابت های لالیگا رقابت را به ریال واگذار کردند و در شرایط کنونی رده سوم جدول رده بندی قرار دارند این درحالی است که از لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی هم کنار رفتند تا یک فصل بدون جام را تجربه کنند.

به نوشته اسپورت، ژاوی به یک اشتباه تاکتیکی بزرگ خود اشاره کرد.

سرمربی آبی اناری ها گفت: به نظرم در بازی هایی که بدون هافبک دفاعی به میدان رفتیم ضربه خوردیم. هرگاه رومیو و یا کریستنسن را به عنوان هافبک دفاعی به میدان فرستادیم بهتر بازی کردیم. نبود یک هافبک دفاعی باعث شد تا به راحتی کنترل میانه میدان را از دست بدهیم. این اشتباه من و دیگر همکارانم در کادر فنی بارسلونا بود. به نظرم چنین اشتباهی روی نتایج تیم تاثیر گذاشت و همواره خودم را به خاطر چنین اشتباهی سرزنش می کنم.

او ادامه داد: چهار دیدار دیگر باقی مانده است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا در رده دوم جدول رده بندی قرار گیریم. نایب قهرمانی برای ما حیاتی است و باید جایگاه دوم را به دوباره پس بگیریم.

بارسلونا با دو امتیاز کمتر نسبت به ژیرونا و البته یک بازی کمتر در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

پایان خبر cmsd

اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد"، کلیک کنید.