دشمن دو بال غیرت و حیا در جامعه را هدف قرار داده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

دشمن دو بال غیرت و حیا در جامعه را هدف قرار داده است - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار cmsd، سردار احمدرضا رادان عصر یک شنبه در اجتماع مردم رشت در حمایت از اجرای طرح حجاب و عفاف و قدردانی از حمایت های مردم و مسوولان گیلان و با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: بسیار خرسندم که در اجتماع پرشکوه مردمان گیلان زمین حاضر شدم چرا که شاهد دلاورمردی های بسیاری در استان گیلان و رشت بوده ام.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با تقدیر از حمایت همه جانبه مردم از این نیروی جان بر کف اضافه کرد: سربازان شما در جنگ نابرابر نرم قرار دارند که با حمایت همه جانبه شما مردم پیروز خواهیم شد.

سردار رادان با اشاره به دیار مفاخر خیز گیلان بیان کرد: میرزا کوچک خان فرزند بزرگ و دلیر گیلان که به هیچ قیمتی از ارزش ها نگذشت.

وی با بیان اینکه جبهه حق در برابر جبهه باطل پیروز است، افزود: وعده صادق ثابت کرد که انقلاب اسلامی در مسیر بزرگ پیروزی قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه گیلان سرزمین شجاع پرور و انقلابی پرور است، گفت: مردم گیلان در فتنه 88 استخوان های فتنه گران خرد و شکست.

رادان با اشاره به نقشه های دشمن علیه نظام اسلامی بیان کرد: دشمن به دنبال حذف دو بال غیرت و حیا بوده و این دو بال مکرر مورد آماج حملات دشمنان است.

به گفته وی، دشمن با هدف قرار دادن غیرت دینی و ایمانی مردم ایران اسلامی دنبال تسخیر خاکریز های داخلی است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه مقابله با عفاف و حجاب حرف امروز و دیروز نیست، گفت: دشمن از سده های گذشته دنبال حذف غیرت و حیا در جامعه اسلامی است.

رادان با بیان اینکه دشمن دنبال اُندلسی کردن ایران اسلامی است، اضافه کرد: به تعبیر دشمن؛ دختران شُل حجاب به مثابه سربازان ارزان قیمت برای رسیدن به اهداف تلقی می شوند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با راهبردهای ضد فرهنگی دنبال سقوط فرهنگی در جامعه است، افزود: دشمن باید خواب اُندلسی کردن جامعه عفیف و پاکدامن ایران اسلامی را حتی از سرش بیرون کند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه 9 دی خط بطلانی بر آتش فتنه 88 بود، گفت: امروز 9 دی های فراوانی در استان های مختلف در حمایت از طرح عفاف و حجاب رقم خورده است.

سردار رادان با اشاره به اهمیت و نقش مردم در جنگ نرم اضافه کرد: ایران با حمایت مردم از عفاف و حجاب صحنه جنگ نرم را فتح می کند.

وی با بیان اینکه امروز خاکریز های جنگ تغییر کرده است، افزود: امروز خاکریز های کمیل در خیابان و کوچه و پس کوچه های ایران است.

دشمن دو بال غیرت و حیا در جامعه را هدف قرار داده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن دو بال غیرت و حیا در جامعه را هدف قرار داده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن دو بال غیرت و حیا در جامعه را هدف قرار داده است – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.