هیات عالی نظارت مجمع تشخیص «سلاح های pcp» را غیر مجاز اعلام کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

هیات عالی نظارت مجمع تشخیص «سلاح های pcp» را غیر مجاز اعلام کرد - خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری cmsd، جلسه هیات عالی نظارت به ریاست «محمدباقر ذوالقدر» دبیر هیات عالی نظارت و با حضور اکثریت اعضا و نمایندگان تام الاختیار سران قوا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون وزیر دادگستری، نماینده ستاد کل نیروهای مسلح، رییس بانک مرکزی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روسای کمیسیون های ذی ربط مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، طرح اصلاح قانون «مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز» در دستور قرار گرفت و گزارش کمیسیون در خصوص مغایرت های موادی از آن با سیاست های کلی نظام مطرح شد.

اعضای هیات عالی نظارت پس از استماع دیدگاه های دولت و مجلس شورای اسلامی به بحث و تبادل نظر پرداختند و به اتفاق آراء ناظر به ماده 18 مکرر 4 الحاقی به قانون را به دلیل وجود ابهام در برخی از تعابیر، مغایر جز 3 بند 9 سیاست های کلی نظام قانونگذاری تشخیص دادند.

هیات عالی نظارت در ادامه به بررسی مغایرت های مصوبه اصلاحی مجلس درخصوص طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی با سیاست های کلی نظام پرداخت.

اعضای هیات عالی نظارت، اصلاحات انجام شده در مصوبه مجلس را رافع مغایرت های پیشین این هیات تشخیص دادند اما ماده 12 مصوبه مجلس شورای اسلامی ناظر به ماده 46 الحاقی به قانون مالیات های مستقیم مبنی بر حذف رمزپول و رمزدارایی از شمول مالیات بر عایدی سرمایه به دلیل تبعیض ناروا، مغایر جز 10 بند 9 سیاست های کلی نظام قانونگذاری دانستند.

هیات عالی نظارت مجمع تشخیص «سلاح های pcp» را غیر مجاز اعلام کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیات عالی نظارت مجمع تشخیص «سلاح های pcp» را غیر مجاز اعلام کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیات عالی نظارت مجمع تشخیص «سلاح های pcp» را غیر مجاز اعلام کرد – خبرگزاری cmsd | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.