پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی ها

پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی ها

به گزارش خبرگزاری cmsd؛ با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی باشگاه های لیگ برتری به دنبال این هستند تا بازیکنان آزاد این پنجره را در لیست خرید خود قرار دهند.

به گزارش فرهیختگان، علی علیپور یکی از همین نفرات است که در نظر دارد به دوران چهارساله حضور خود در فوتبال پرتغال پایان داده و به ایران برگردد. هرچند او چاره ای جز این کار ندارد، از این جهت که پیشنهاد اروپایی ندارد و باشگاه ژیل ویسنته هم پیشنهاد مالی چندان خوبی به وی برای تمدید قرارداد ارایه نداده است. علیپور تمایل زیادی دارد که به پرسپولیس برگردد و در چند ماه اخیر نیز بارها با پالس هایی که فرستاده تمایلش را برای بازگشت به تیم محبوبش اعلام کرده است. باشگاه پرسپولیس در زمستان خواستار جذب علیپور بود اما با مشکل رضایتنامه او مواجه شد. هم اکنون نیز علیپور منتظر ارایه پیشنهاد از سوی این باشگاه است اما هنوز اتفاقی در این زمینه رخ نداده است.

برای بازگشت علیپور به پرسپولیس قاعدتا اوسمار تصمیم گیرنده است و باید دید با ماندن او در جمع سرخپوشان علاقه مند به جذب علیپور خواهد بود یا ترجیح می دهد مهاجمی بلند قامت به خدمت بگیرد. در زمستان تاکید این مربی جذب مهاجم بلندقامت برزیلی بود که خواسته اش برآورده نشد. در این میان باشگاه تراکتور به دنبال جذب علیپور است و احتمال انتقال این بازیکن به تیم تبریزی وجود دارد.

258 258

پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیشنهاد تراکتور به آقای گل پرسپولیسی ها"، کلیک کنید.